Radca prawny

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
mżawka

Radca prawny

Post autor: mżawka »

Szukam informacji o zawodzie radca prawny, wybieram się na studia i chciałabym wiedzieć czy warto iść właśnie w tym kierunku? Czy to jest zawód przyszłościowy? Czy łatwo znaleźć pracę?
Łoś

Re: Radca prawny

Post autor: Łoś »

Ja akurat na takie studia się nie wybierałam, ale wiem, że radca prawny ma mocny okręg działań. Ja korzystałam z Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając i uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Szybko działają, dzielą się wiedzą.. po prostu czuć, że doświadczenie w tej w kwestii robi swoje :)
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 124
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29

Re: Radca prawny

Post autor: kratka »

Czy to będzie radca prawny, czy adwokat to zawód prestiżowy, ale też niezwykle odpowiedzialny. Wymagający ogromnej wiedzy, doświadczenie to wiadomo z czasem się nabywa. Są prawnicy na których można polegać, powierzać im trudne sprawy. Tak jak adwokat Łukasz Węgłowski ze Szczecina. Właśnie tam ma swoją kancelarię, między innymi w prawie karnym się specjalizuje. A to nie jest łatwa działka, tym bardziej dobrze mieć namiar na kogoś takiego w razie problemów.
kłapciuch

Re: Radca prawny

Post autor: kłapciuch »

Zerknij na https://cejrowski.pl/ , tam w publikacjach często można znaleźć interesujące materiały dotyczące tematyki prawniczej. Podpytaj, z pewnością opowiedzą jakie są plusy i minusy pracy radcy czy adwokata
KalinNł

Re: Radca prawny

Post autor: KalinNł »

Jeżeli szukasz prawdziwego fachowca w takich sprawach jak : doradztwo prawno podatkowe gdańsk, obsługa prawna firm , sprawy związane z rozwodem i alimentami to polecam zapoznać się z obsługą tej kancelarii https://www.kancelaria-szyszkowska.pl/. Ja kilka razy miałam okazję korzystać z usług tej firmy i naprawdę można uzyskać tu fachową pomoc.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Radca prawny

Post autor: lenka77 »

U nas super się sprawdziła kancelaria radcy prawnego Karoliny Kornaś-Gierek https://www.kornasgierek.pl/ Kancelaria jest z miejscowości Łączany (województwo małopolskie), ale spokojnie większość spraw załatwia się tam on-line. Możecie tam liczyć na pełen profesjonalizm, solidność i zaangażowanie w sprawy klienta a także taksę nie wziętą z sufitu.
Staś

Re: Radca prawny

Post autor: Staś »

jak radca prawny to ja odsyłam do Łodzi, ja korzystałam z usług Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając i tutaj byłam bardzo zadowolony, zarówno z efektywności działania jak i z doświadczenia, bo niczym nie musiałem się przejmować. Jak poszukujesz kogoś profesjonalnego to łap kontakt i dzwoń.
ginamó

Re: Radca prawny

Post autor: ginamó »

Fachowym radcą prawnym okazał się http://www.kancelariamzm.pl/pl/c,9,obro ... arczy.html . Wsparcie i pomoc ze strony takiego fachowca była koniecznością. Szereg porad pozwolił na uniknięcie głupich błędów, które to były niezwykle problematyczne. Ale to już za mną, całe szczęście.
Śnieżka

Re: Radca prawny

Post autor: Śnieżka »

Szybkie porady prawne można znaleźć na https://lexsecure.pl/ . To infolinia prawna czynna całą dobę. Do wyboru jest kilka pakietów, które zapewnią pomoc prawną w każdej chwili bez względu na porę dnia czy nocy. Firma oferuje wsparcie ponad 100 prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach.
MatuszkaĆ89

Re: Radca prawny

Post autor: MatuszkaĆ89 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego biura https://www.podatkowakancelaria.pl/kontakt, które oferuję pomoc związaną doradztwem podatkowym dla firm. Ja już kilka razy korzystałem z pomocy tej firmy i powiem wam, że firma jest naprawdę godna polecenia.
iguśka

Re: Radca prawny

Post autor: iguśka »

Potrzebowałam skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących prawa pracy. Dlatego udałam się do kancelarii http://www.kancelariamm.pl , która w tej kwestii udzieliła mi porad na najwyższym poziomie. Taka wiedza była konieczna, także polecam! Dobrego radcę prawnego powinien mieć każdy aby w nieoczekiwanych sytuacjach można było się poradzić
margola_ł

Re: Radca prawny

Post autor: margola_ł »

Bez względu na to czy potrzebujecie wsparcia prawnego w firmie, czy prywatnie - polecam kancelarię https://www.kancelariaradcowms.pl/zakres-uslug. Mają świetnych specjalistów, którzy pomagają w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, pracy, konsumenckiego czy rodzinnego. Ja korzystałam z ich usług przy okazji sprawy o alimenty - bardzo polecam, profesjonalne podejście, pełna troska o klienta i zaangażowanie w sprawę!
jakiełka

Re: Radca prawny

Post autor: jakiełka »

Po rozwodzie mój mąż zażądał zdecydowanie za wysokich alimentów w stosunku do moich możliwości dlatego nie zostało mi inne wyjście jak sprawa sądowa... Skorzystałam z usług kancelarii prawnej De Iure która w moim imieniu udowodniła i zawnioskowała o zmniejszenie kwoty. Na moje szczęście sąd orzekł na moją korzyść. Dziękuję za pomoc!
ODPOWIEDZ