Restrukturyzacja firmy

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Katarzyna Łęcka

Restrukturyzacja firmy

Post autor: Katarzyna Łęcka »

Zastanawiam się co wy sądzicie o restrukturyzacji firmy? Znalazłam ofertę restrukturyzacja firmy RAJEWSCY - kancelaria z Warszawy. Z tego co się zdążyłam zorientować restrukturyzacja firmy to tak naprawdę ratunek przed upadłością. Zastanawiam się jednak co jest tak naprawdę lepsze? restrukturyzacja firmy czy upadłość. Mam firmę w mieście Warszawa i już sama nie wiem co robić.
cóntrol

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: cóntrol »

Wydaje mi się, że firmy ogólnie mają więcej możliwości, jeśli chodzi o ratowanie biznesów. Ja jednak mogę powiedzieć, że dla mnie nie ma to jak kursy jak ogłosić upadłość konsumencką . Można samodzielnie o to walczyć i nie ma problemów ogólnie z różnego rodzaju finansowymi układami. Nie musimy mieć też milionów na prawnika.
dluugol

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: dluugol »

U mnie sporo konceptów i mam wrażenie, że warto podziałać sensownie. No i jak mam sobie z tym poradzić, to jednak wiem, że kancelaria restrukturyzacyjna będzie mi konieczna. Bez tego nie da się inaczej nic zrobić. I mam wrażenie, że dobrze będzie powierzyć im naszą działalność. To nam pozwoli sobie poradzić z największym problemem w firmie.
ODPOWIEDZ