Restrukturyzacja firmy

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Katarzyna Łęcka

Restrukturyzacja firmy

Post autor: Katarzyna Łęcka »

Zastanawiam się co wy sądzicie o restrukturyzacji firmy? Znalazłam ofertę restrukturyzacja firmy RAJEWSCY - kancelaria z Warszawy. Z tego co się zdążyłam zorientować restrukturyzacja firmy to tak naprawdę ratunek przed upadłością. Zastanawiam się jednak co jest tak naprawdę lepsze? restrukturyzacja firmy czy upadłość. Mam firmę w mieście Warszawa i już sama nie wiem co robić.
cóntrol

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: cóntrol »

Wydaje mi się, że firmy ogólnie mają więcej możliwości, jeśli chodzi o ratowanie biznesów. Ja jednak mogę powiedzieć, że dla mnie nie ma to jak kursy jak ogłosić upadłość konsumencką . Można samodzielnie o to walczyć i nie ma problemów ogólnie z różnego rodzaju finansowymi układami. Nie musimy mieć też milionów na prawnika.
dluugol

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: dluugol »

U mnie sporo konceptów i mam wrażenie, że warto podziałać sensownie. No i jak mam sobie z tym poradzić, to jednak wiem, że kancelaria restrukturyzacyjna będzie mi konieczna. Bez tego nie da się inaczej nic zrobić. I mam wrażenie, że dobrze będzie powierzyć im naszą działalność. To nam pozwoli sobie poradzić z największym problemem w firmie.
edyta68

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: edyta68 »

Poszukuję kancelarii prawnej do restrukturyzacji mojej firmy. Najlepiej jakby była to kancelaria z Warszawy, ale nie jest to konieczne. Trafiłam ostatnio na https://lawsome.pl, czy według Was warto byłoby podjąć z nimi współpracę?
trzelinkaaa

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: trzelinkaaa »

No ja jestem po prostu ciekawa, jakie kursy dla kobiet są dla Was, panie, ciekawe. Sama się chcę rozwijać, ale pomysłów nie mam żadnych. Stąd naprawdę warto będzie sprawdzić coś wartościowego i dobrego. Jestem ciekawa tego, na co wpadniecie, moje panie.
nugat

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: nugat »

Jeśli firma boryka się z problemami finansowymi, dostępne są rozwiązania. Usługi faktoringowe AFORTI factor mogą pomóc w szybkim i bezpiecznym przywróceniu płynności finansowej. Myślę, że warto rozważyć tę opcję
ODPOWIEDZ