Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: tempurka »

Witajcie. Mąż nie zgadza się na rozwód, a dla mnie nasze małżeństwo to jeden wielki koszmar przez przemoc psychiczną. Jestem totalnie w dołku i nie mam nawet siły by zająć się tym wzsystkimi formalnymi sprawami. Dlatego bardzo potrzebuję pomocy prawnej, kogoś kto by mi towarzyszył na każdym etapie sprawy i pomógł mi ten rozwód otrzymać. Kogo rekomendujecie? Mieszkam w Gdańsku
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: małka »

cześć!! dołączę się do tego pytania bo mam podobnie. nasze małżeństwo już się skończyło. nic nie dały terapie i próby i powiedziałam dość, chce rozwodu. tylko teraz jaki prawnik z Gdańska będzie najlepszy?? dajcie dziewczyny znać jeśli macie jakiś sprawdzony namiar
siołka

Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: siołka »

nie jestem niestety z Gdańska więc nie jestem w stanie polecić prawnika, ale życzę wam kochane dużo sił i powodzenia. bądźcie silne i nie poddawajcie się. najlepiej znajdźcie prawnika, który potrafi wywalczyć to o co wnioskujecie, a nie by iść na ugodę. ja taka mądra niestety nie byłam i poszłam na ugodę, dostałam bardzo niskie alimenty na dzieci i teraz tego żałuję, bo by je podnieść to czeka mnie kolejna sprawa ://
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: małka »

nie nie, ja na pewno na żadną ugodę nie idę. wkład w małżeństwo był wspólny więc nie widzę powodu dlaczego ja miałabym być poszkodowana. połowa majątku mi się należy bez żadnego ale, natomiast dzieci potrzebują również ze strony ojca pieniędzy na swoją edukację i wszystkie potrzeby. dlatego będę walczyć jak lew i chce by jakiś mecenas mi w tym pomógł :)
wałorek

Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: wałorek »

Osobiście wiele dobrego słyszałam o mecenasie Mindykowskim z kancelarii we Wrzeszczu http://www.mindykowski.pl/ . Moja przyjaciółka korzystała z jego usług podczas orzekania separacji, później rozwodu i sama dostała namiar od kogoś bliskiego. Z tego co wiem to ma naprawdę długie doświadczenie i specjalizuje się nie tylko w prawie rodzinnym, ale też np. spadkowym. Jeśli ktoś osobiście z nim współpracował to może się pochwali swoją opinią :)
kamiś

Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kamiś »

Jeżeli chodzi o rozwód to warto również pomyśleć o dobrym detektywie mi bardzo pomógł http://www.detektyw-androsz.pl/ niesamowity specjalista w tym co robi. Widać już na pierwszy rzut oka że jest to detektyw z powołania. Miałam bardzo sporo kłopotów podczas rozwodu a dzięki Panu detektywowi wszystko dobrze się skończyło
perła33

Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: perła33 »

Nie ma co tak chodzić do byle kogo. Ja Polecam kancelarię Sobczak Maciejewską Zając i uważam, że nie ma nikogo lepszeg. ja dzięki nim czuje się w pełni zaopiekowana. Nigdy nie spotkało mnie tyle dobrego, bo rozwiązana sprawa została bez szwanku. także z doświadczenia wiem, że są najlepsze.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Zdzisiek78 »

Prawo w firmie dla mnie jest trochę zbyt skomplikowane. Myślałam, że z wieloma rzeczami sama sobie poradzę, niestety przerosło mnie to. Jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniego radcy prawnego. Znajoma powiedziała że tutaj https://lexsecure.pl/premium zajmują się wieloma rzeczami i działają na terenie całej Polski.
Kaja_7ź75

Re: Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Kaja_7ź75 »

Rozwód to bardzo trudna sytuacja dla obojga małżonków, szczególnie w momencie, kiedy są rodzicami i mogą na tym ucierpieć dzieci. Warto zawsze na samy początku poradzić się psychologa co robić w takim momencie, a później poszukać porady prawnej. Tutaj zostawiam namiary na blog o rankingu kancelarii: https://lexsecure.pl/ranking-kancelarii ... litej-2021 . Warto może jeszcze spróbować ratować związek i zapisać się na terapię dla par, mi i mojemu mężowi dużo to dało, dzięki czemu nasze małżeństwo zostało uratowane.
ODPOWIEDZ