sesja fotograficzna

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
blank
Posty: 30
Rejestracja: 16 cze 2020, 20:01

sesja fotograficzna

Post autor: blank »

Za chwilę będzie lato i chce to jakoś wykorzystać, zamawiając zdjęcia rodzinne. W tym miejscu mam pytanie do osób, które kiedyś robiły coś podobnego. Lepiej dać ogłoszenie czy samodzielnie szukać fotografa? Wydaje mi się, że druga opcja będzie lepsza, bo jest sporo ofert, takich jak tu
https://ewelinabaranska.pl/fotografia-rodzinna/
https://www.fotoszukacz.pl/szukaj/fotograf,,,,,,,679
Awatar użytkownika
energia
Posty: 311
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:51

Re: sesja fotograficzna

Post autor: energia »

Pewnie, jak macie chęci to warto wykonać sobie taką sesję fotograficzną. Człowiek za jakiś czas będzie miał co wspominać. A co profesjonalna sesja, to profesjonalna. Mnie niedługo czeka sesja noworodkowa, ponieważ urodziło nam się pierwsze dziecko. Także już nie mogę się doczekać.
ośm

Re: sesja fotograficzna

Post autor: ośm »

Rodzinna sesja, taka od fotografa to pamiątka na całe życie :). Sama chciałam mieć takie zdjęcia i zdecydowałam się na sesję wykonaną przez fotografa z zakładu fotograficznego Fotofinezja https://fotofinezja.pl/oferta/sesje-rodzinne w Sosnowcu. Ich oferta jest opłacalna, zdjęcia robią przepiękne. Naprawdę nie sadziłam, że będziemy aż tak dobrze na nich wyglądać. Zdjęcia są naturalne, wyglądają jak urywek z życia, ale w tym całe ich piękno, takich emocji, jakie zastały na nich ukazane, nie da sie oszukać, a tu zostały pięknie ukazane, polecam.
ODPOWIEDZ