spółka partnerska

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
KamilŚ

spółka partnerska

Post autor: KamilŚ »

Witam. Jestem z Wrocławia. Chciałbym udać się do profesjonalnej firmy w celu przekształcenia spółki partnerskiej. Polecicie mi kogoś?
KamilŚ

Re: spółka partnerska

Post autor: KamilŚ »

Bardzo ciekawą ofertę mają https://www.i-kancelaria.pl/klient-bizn ... ie-spolki/ jak dla mnie jest to bardzo dobra opcja
Pyś

Re: spółka partnerska

Post autor: Pyś »

Według mnie, każdy kto posiada własną działalność, powinien być w stałym kontakcie z odpowiednią kancelaria. Obsługa prawna firm jest bardzi ważnym elementem, dzięki którym możecie szybciej i trafniej rozwiązywać pewne problemy. Zajrzyjcie tutaj https://www.tgc.eu/obsluga-prawna-firm i dowiedzieć się na jakiej zasadzie polega ta pomoc i jakie niesie za sobą przywileje.
kłosek

Post autor: kłosek »

Teraz dość popularne są spółki kapitałowe, nie myślałeś o no. sp. z o.o? Daje sporo możliwości i ogranicza trochę Twoja odpowiedzialność. Niestety jak to zwykło bywać i przy takiej spółce można napotkać na problemy już na etapie rejestracji, zobacz jakich błędów się wystrzec na https://rynekinwestycji.pl/rejestracja- ... na-trafic/ i działaj.
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: spółka partnerska

Post autor: malinka11 »

Na pewno przygotowane wcześniej spółki na sprzedaż Warszawa są tu świetnym rozwiązaniem, dającym spore pole wyboru i propozycji. Dzięki takiej decyzji nie będziesz musiał/musiała wypełniać wszystkich papierów, tylko od razu skupisz się na pracy i podejściu do bardzo otwartych propozycji na działanie w biznesie. Zachęcam do zapoznania się z ich propozycjami.
Bączek

Re: spółka partnerska

Post autor: Bączek »

Niestety nie znam takiej spółki i jak dla mnie na ten moment zdecydowanie bardzo fajnym rozwiązaniem będzie otwarcie spółki za granicą a konkretniej w Estonii. W takiej sytuacji również mogę każdemu polecić skontaktowanie się z firmą Thompson&Stein gdyż oni zapewniają pełne wsparcie prawnopodatkowe.
Karzełek

Re: spółka partnerska

Post autor: Karzełek »

Niestety nigdy nie słyszałem o takiej formie spółki więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Z całą pewnością warto jest również zapoznać się z artykułem https://www.epuap.pl/spolka-cywilna-a-j ... ie-roznia/ gdyż spółka cywilna i spółka jawna faktycznie mają sporo rozbieżności.
celinka458

Re: spółka partnerska

Post autor: celinka458 »

Moim zdaniem najlepiej jest zgłosić się do kancelarii prawnej, która wszystko nam dokładnie wyjaśni i przygotuje niezbędne dokumenty i umowy. Moim problemem było jak założyć spółkę z oo i właśnie kancelaria prawna mi pomogła.
ODPOWIEDZ