szkolenie

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
maryśka

szkolenie

Post autor: maryśka »

Hej. Jeżeli chcecie poszerzyć swoje umiejętności to warto udać się na szkolenie do https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/ ... -designer/ , tutaj odbywa się szkolenie z obsługi programu Altium Designer, a także omawiane również są zagadnienia z procesu tworzenia płytki PCB, więc warto się na nie udać

pręt stalowy fi 25
Sławomir

Re: szkolenie

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Od zawsze chciałem wstąpić do policji, dlatego w trakcie przygotowań korzystałem z porad oraz informacji ze strony https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji . Dzięki ich opracowaniom do pytań mogłem się solidnie przygotować.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: szkolenie

Post autor: Hanka »

Żeby zwiększać swoje kwalifikacje i uczyć się nowych rzeczy, rzeczywiście udział w różnych kursach i szkoleniach jest jak najbardziej wskazany. Oczywiście dzisiaj bardzo ważna jest znajomość języków obcych. Dlatego też uważam, że warto sobie na przykład zrobić jakiś kurs języka angielskiego z certyfikatem. Z tego, co wiem, to jest to możliwe na przykład w szkole językowej Ling Team. Kto z Was miał już z nią do czynienia?
ODPOWIEDZ