Terapia dla rodziny

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
tabita
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 10:47

Terapia dla rodziny

Post autor: tabita »

Witajcie. Co sądzicie o terapiach rodzinnych? Uważacie, że to ma sens i naprawdę pomaga naprawić relacje? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Ulana79
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2020, 17:14

Re: Terapia dla rodziny

Post autor: Ulana79 »

U mnie terapia rodzinna przyniosła bardzo pozytywny skutek. Nauczyliśmy się dbać o swoje potrzeby i słuchać się nawzajem. To wszystko dzięki terapeutom z poradniasalomon.pl i ich doskonałemu podejściu i zaangażowaniu w terapię. Polecam ich każdemu, kto zastanawia się nad terapią :)
Awatar użytkownika
lisolga
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2020, 22:35

Re: Terapia dla rodziny

Post autor: lisolga »

Uczestnictwo w terapii, to nic wstydliwego, wręcz przeciwnie. Efekty mogą przenieść najśmielsze oczekiwania. Polecam szczególnie kuzniakowal.pl ;)
Awatar użytkownika
helerka
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:46

Re: Terapia dla rodziny

Post autor: helerka »

U mnie niestety nie da się już uratować nic w małżeństwie. Dostałam od znajomej namiar na notariusza http://www.kancelarianotarialnatychy.pl/#dojazd w mojej okolicy i jeszcze dzisiaj jadę się dopytać jak będzie wyglądała kwestia alimentów. Próbowałam wiele razy się dogadać, ale niestety... mój mąż był dla mnie tyranem a ja mam tego dość :(
Awatar użytkownika
kaczka
Posty: 67
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:15

Re: Terapia dla rodziny

Post autor: kaczka »

Najlepiej wybrać się do sprawdzonego psychologa. Taki specjalista z pewnością Wam doradzi, co robić w danej sytuacji. Niezbędną pomoc psychologiczną otrzymacie w poradni psychologiczno-psychiatrycznej Empatio: https://psycholog-ms.pl/ .
Awatar użytkownika
majowa
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2020, 12:35

Re: Terapia dla rodziny

Post autor: majowa »

Jestem w trakcie odbywania terapii indywidualnej i ciesze się, ze trafiłam na moją terapeutkę, bo w końcu widzę sens w moich działaniach
Miłka

Re: Terapia dla rodziny

Post autor: Miłka »

Czasem członkowie rodziny nie chcą korzystać z terapii, ale zawsze można próbować samemu to też przynosi efekty i przenosi się na rodzinę. Byłam w podobnej sytuacji, wzięłam sprawy w swoje ręce. Skorzystałam z pomocy bardzo dobrego psychologa z wetalk. Terapia jest online, więc kontakt jest w bardzo wygodnej formie.
ODPOWIEDZ