tłumaczenia

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

tłumaczenia

Post autor: tidala »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://www.belingua.pl/krs-tlumaczenia/
Ważka

Re: tłumaczenia

Post autor: Ważka »

Jak najbardziej same tłumaczenia są niezwykle ważne i moim zdaniem bardzo fajną sprawą jest to, aby bez najmniejszych problemów wiedzieć jakich tłumaczeń potrzebujemy. Także już miałem okazję przeczytać na stronie https://magnifier.pl/tlumaczenia-techniczne/ czym są i kiedy wykorzystuje się tłumaczenia techniczne.
Kaśka

Re: tłumaczenia

Post autor: Kaśka »

Na pewno wiele firm jak i osób fizycznych codziennie zleca całą masę tłumaczeń i jak dla mnie są to kwestie dość ważne. Polecam na pewno również każdemu zapoznanie się z ciekawym wpisem https://solutiondevs.pl/zamawiasz-tluma ... -pamietaj/ gdyż właśnie w nim opisano o czym należy pamiętać przy tłumaczeniach technicznych.
Maksio

Re: tłumaczenia

Post autor: Maksio »

To prawda można zauważyć, że właśnie coraz więcej osób korzysta z różnych tłumaczeń i ja również do tej grupy należę. Zależało mi również na tym aby zlecić tłumaczenia z języka niemieckiego. Jak się okazało to w https://martyniuktlumaczenia.pl została ta praca bardzo dobrze wykonana. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko to biuro polecić.
ODPOWIEDZ