ubezpieczenie od błędów

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
gabimyr
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 14:17

ubezpieczenie od błędów

Post autor: gabimyr »

Ktoś się orientuje, ile płacą lekarze i placówki medyczne za polisę, na wypadek popełnienia przez nich błędu i wyrządzenia pacjentowi poważnej szkody na zdrowiu albo życiu?
Z tego co czytam na http://prawapacjenta.org/odszkodowanie- ... kodowanie/ wynikałoby, że coś takiego ma każdy w branży leczniczej. Bo skoro prawnicy poszkodowanych najpierw pertraktują z ubezpieczycielem, a dopiero potem ewentualnie sprawa trafia do sądu, to po prostu nie chce wyjść inaczej. Pytanie, ile wynoszą te składki i dlaczego są zawsze dodawane do kosztów leczenia :?:
Awatar użytkownika
Moska90
Posty: 118
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:30

Re: ubezpieczenie od błędów

Post autor: Moska90 »

Trzeba przyznać, że na rynku jest wiele różnych ubezpieczeń, więc nie powinniście mieć większego problemu ze znalezieniem takiego, które odpowiednio wpisze się w Wasze potrzeby. Ja z całą pewnością mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ i postawili na takie porównywarki. W ten sposób będziecie w stanie o wiele prościej dopasować konkretne ubezpieczenie pod kątem Waszych potrzeb i oczekiwań. Warto od razu podejść do tematu na poważnie, by później nie musieć się stresować.
samboł

Re: ubezpieczenie od błędów

Post autor: samboł »

Nie wiem czy takie coś istnieje - ale wszystkie ubezpieczenia można porównać poprzez https://www.ubezpieczenieonline.com.pl/ gdzie ma się wszystko na tacy i warto tam zajrzeć.
mała

Re: ubezpieczenie od błędów

Post autor: mała »

Przykładowo ubezpieczenie OC to akurat jest obowiązkowe i na szczęście zawsze obejmuje ten sam zakres więc nie ma znaczenia gdzie je kupimy. Patrzymy się tylko na wysokość składki. I żeby wyszło najtaniej to najlepszą możliwością jest skorzystanie z sobie ze strony https://www.ubezpiecz-pojazd.pl/ czyli z najlepszego rankingu.
ODPOWIEDZ