Urządzenia do salonu kosmetycznego - wybór

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
KalaaSz

Urządzenia do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: KalaaSz »

Hej, z jakich urządzeń kosmetycznych korzystacie w swoim salonie kosmetycznym i jednocześnie czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat takich rozwiązań, jak infuzja tlenowa, czy też urządzenia do modelowania i konturowania ciała. Na jakie modele postawiliście i może powiecie coś więcej, pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na spostrzeżenia :D
Fionka88

Re: Urządzenia do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Fionka88 »

W takim razie możesz wziąć pod uwagę ofertę Ifapro u tego dystrybutora będziecie mogli znaleźć takie urządzenie, jak iMoos które pozwala na modelowanie i konturowanie ciała wraz z redukcją tkanki tłuszczowej i cellulitu. Na pewno warto rozważyć ten wybór i jednocześnie sprawdzić go dokładniej na prezentacji. A tutaj https://ifapro.pl/imoos/ jest jedną z ciekawszych opcji.
Gosia998

Re: Urządzenia do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Gosia998 »

Jak najbardziej warto będzie przyjrzeć się właśnie w tym zakresie takim urządzeniom kosmetycznym, jak Emson oraz iMoos o wysokiej skuteczności działania i szerokim zakresem funkcjonalności pozwalają nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, cellulit, ale również buduje i stymuluje mięsnie do wzrostu. Uzyskując z jego pomocą m.in lifting pośladków i poprawę muskulatury.
KalaaSz

Re: Urządzenia do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: KalaaSz »

W takim razie czas najwyższy sprawdzić ofertę i mam nadzieję, że jeszcze trochę informacji będzie się w tym zakresie pojawiało. No i zobaczymy na co się ostatecznie zdecydujemy.
DominikaLis

Re: Urządzenia do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: DominikaLis »

Dokładnie, jak już szukasz naprawdę dobrej jakości w zakresie odpowiednio dobranych urządzeń do salonu, abyście mogli efektywnie pracować i jednocześnie cieszyć się jakością wykonywanych zabiegów to warto skontaktować się ze sprawdzonym dystrybutorem tego typu rozwiązań, jak Ifapro u których dostępne są różne opcje zarówno iMoos jak i Emson które są bardzo dobrym połączeniem
ODPOWIEDZ