Wypłacone odszkodowanie a dopłata

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 13:56

Wypłacone odszkodowanie a dopłata

Post autor: Emilia »

Witajcie :) Dowiedziałam się, że w poszczególnych przypadkach można starać się o dopłatę do wypłaconego odszkodowania. Wiecie może, jak się starać o takie dodatkowe pieniądze? Może doradzicie mi, do kogo powinnam się zgłosić?

zapalniczki ok
Awatar użytkownika
Olena73
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 6:12

Re: Wypłacone odszkodowanie a dopłata

Post autor: Olena73 »

Jest to możliwe, sama zresztą z takiej opcji skorzystałam. Bardzo pomogli mi rzeczoznawcy z rzeczoznawcaonline.pl. Wystarczy dostarczyć im kilka potrzebnych dokumentów, a oni szybko się tym zajmą. Masz 100% gwarancję na otrzymanie pieniędzy po pozytywnej weryfikacji szkody.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Wypłacone odszkodowanie a dopłata

Post autor: miszka »

A tutaj https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... i-w-pracy/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto poczytać sobie na temat wypadków w pracy w UK. Niewiele osób wie, że w związku z takim zdarzeniem należy im się odszkodowanie. Ubezpieczyciele jednak nie kwapią się z wypłatą i trzeba się wykłócać o swoje.
lucyń

Re: Wypłacone odszkodowanie a dopłata

Post autor: lucyń »

Ostatnio miała przypadek z odszkodowaniem za błąd medyczny, to bardzo pomogła mi kancelaria - http://prawapacjenta.org/ Wiadomo że błąd medyczny jest zdarzeniem, które odciska znaczne piętno na zdrowiu pacjenta. Dlatego warto o to walczyć
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Wypłacone odszkodowanie a dopłata

Post autor: mari9022 »

Po wypadku, na przykład samochodowym, warto dowiedzieć się jak zadbać o swoje odszkodowanie, Polecam zajrzeć tutaj https://wieksze-odszkodowanie.pl/o-kancelarii/ Znajdziecie na tej stronie możliwość, aby wykonać telefon do specjalisty, który jeszcze dokładniej powie Wam, co i jak macie zrobić po kolei. Na pewno uda się uzyskać odpowiednie odszkodowanie.
Aduś099

Re: Wypłacone odszkodowanie a dopłata

Post autor: Aduś099 »

zaniżone odszkodowanie to niestety sytuacja która zdaża się bardzo często i ja również miałam do czynienia z taką. Osobiście skorzystałem z oferty z tej strony i dzięki nim dostałem odpowiednią dopłatę do wypłaconego już odszkodowania. Jestem bardzo zadowolony i wam również polecam tę opcję.
PaulinaSołtysiak

Re: Wypłacone odszkodowanie a dopłata

Post autor: PaulinaSołtysiak »

Jeżeli jesteśmy w temacie odszkodowania to polecam najpierw znaleźć kancelarię, która zajmie się sprawą. Ja miałam w rodzinie przypadek tzw "błędu w sztuce lekarskiej" i moi rodzice kilka lat sądzili się z lekarzem. Długa i skomplikowana historia ale udało się i moi rodzice w końcu wygrali sprawę z pomoc adwokatów z tej kancelarii https://kosturek.pl/kontakt-3/ w Rzeszowie. Jeżeli ktoś z was ma taki problem to polecam skontaktować się z ta kancelarią a wyjdziemy tylko na plus.
ODPOWIEDZ