zakupy domowe

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
putła

zakupy domowe

Post autor: putła »

robicie zakupy w marketach czy wolicie mniejsze sklepiki?? Jestem jednak za wiekszymi sklepami, wolę sobie kupić wszystko w jednym miejscu i jedzenie i chemię do domu i ubrania czy jakieś rzeczy do domu, blisko mam Carrefoura i tam najczęsciej się zaopatruję mają akcję ceny niskie jak dawniej więc sporo produktów jest przecenionych
Oleśka

Re: zakupy domowe

Post autor: Oleśka »

putła pisze: ↑14 wrz 2021, 14:13 robicie zakupy w marketach czy wolicie mniejsze sklepiki?? Jestem jednak za wiekszymi sklepami, wolę sobie kupić wszystko w jednym miejscu i jedzenie i chemię do domu i ubrania czy jakieś rzeczy do domu, blisko mam Carrefoura i tam najczęsciej się zaopatruję mają akcję ceny niskie jak dawniej więc sporo produktów jest przecenionych
Ja też wolę jak wszystko jest na miejscu, nie mam czasu latać od sklepu do sklepu. Carrefoura lubię za szeroki asortyment w bardzo korzystnych cenach, do tego częste akcje promocyjne. Korzystasz z ich aplikacji?
Parminałł

Re: zakupy domowe

Post autor: Parminałł »

Oleśka pisze: ↑15 wrz 2021, 21:40
putła pisze: ↑14 wrz 2021, 14:13 robicie zakupy w marketach czy wolicie mniejsze sklepiki?? Jestem jednak za wiekszymi sklepami, wolę sobie kupić wszystko w jednym miejscu i jedzenie i chemię do domu i ubrania czy jakieś rzeczy do domu, blisko mam Carrefoura i tam najczęsciej się zaopatruję mają akcję ceny niskie jak dawniej więc sporo produktów jest przecenionych
Ja też wolę jak wszystko jest na miejscu, nie mam czasu latać od sklepu do sklepu. Carrefoura lubię za szeroki asortyment w bardzo korzystnych cenach, do tego częste akcje promocyjne. Korzystasz z ich aplikacji?
Ja wszystkie zakupy robię w necie. To jest najwygodniej :)
Śliwka 33

Re: zakupy domowe

Post autor: Śliwka 33 »

Dokładnie mam podobnie. Ostatnio szukałam czapek i znalazłam fajny sklep, gdzie naprawdę maja ładne czapki damskie https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl/me ... e-930.html Duży wybór, zaraz wzięłam dwie :) Ale w końcu zima jest długa, więc się przydadzą .

wiarygodne perfumerie internetowe opinie
Sylwia33

Re: zakupy domowe

Post autor: Sylwia33 »

Strasznie nie lubię robić zakupów w marketach, zawsze mnóstwo ludzi i kolejki. Poza tym często nie mogę znaleźć tego czego szukam i wbrew pozoru wcale nie ma tam tak dużego wyboru, jeżeli szukamy innych produktów niż takie "standardowe" Ja i mój mąż po naszych wakacjach we Włoszech zakochaliśmy się w tamtym jedzeniu, a ja nie wyobrażam sobie już życia bez tiramisu ;) I kiedy chciałam znaleźć włoskie przysmaki w naszych sklepach to było bardzo trudno. Tak, więc zrobiłam to co zawsze robię w takiej sytuacji i skorzystałam ze sklepu online ;) Znalazłam sklep z włoskimi delikatesami tutaj https://wloskisklepik.pl/ Mają moje ulubione tiramisu i wiele innych słodkości, deser z mango też jest pycha, kawa, bez której rano nie wstanę z łóżka ;) No i bardzo dużo produktów takich jak oliwa, przyprawy, czy sery. Poza tym super akcesoria kuchenne takie jak noże do serów, które trudno u nas dostać ;) Jeżeli macie ochotę poczuć w swoim domu smak Włoch to zachęcam do zapoznania się z tym sklepem, bo serio warto :)
ODPOWIEDZ