znaki drogowe

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
mestett
Posty: 68
Rejestracja: 08 kwie 2020, 0:40

znaki drogowe

Post autor: mestett »

Gdzie kupowaliście znaki i tablice drogowe?
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: znaki drogowe

Post autor: konwalijka »

Widzę, że ten producent: http://unistop.pl/aktualnosc/producent- ... ze-oferuje ma je w swojej ofercie. Oprócz znaków drogowych, znajdziesz też urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Awatar użytkownika
Malfoj
Posty: 56
Rejestracja: 22 lip 2020, 18:55

Re: znaki drogowe

Post autor: Malfoj »

Fajna, sprawdzona firma w której kupicie różne elementy oznakowania dróg, ulic i parkingów to https://www.znakbig.pl/ze Śremu. Spodoba wam się dobra jakość produktów i ich rozsądne ceny. My jesteśmy zadowoleni, że na nich własnie trafiliśmy, sprawdzili się u nas bardzo dobrze.
bąk

Re: znaki drogowe

Post autor: bąk »

Polecam wam sprawdzić firmę, która znajduje się pod tym linkiem: http://DROGOWE.COM.PL. Moim zdaniem zaopatrzycie się tam w niezbędne w budowlance taśmy ostrzegawcze, bariery, czy pachołki drogowe. Warto sprawdzić ofertę w wolnym czasie, więc zachęcam was do sprawdzenia, co i jak.
Ósemka

Re: znaki drogowe

Post autor: Ósemka »

Znaki drogowe muszą na czymś stać jak jest przebudowa np. dróg czy jakaś dziura nawierzchni drogi dlatego zawsze każda firma drogowa powinna mieć podstawy drogowe https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... do-znakow/ . Jest to bardzo potrzebne pamiętajcie o tym
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: znaki drogowe

Post autor: selena »

Koniecznie zwróćcie uwagę na bariery betonowe które pełnią bardzo ważną funkcję. Muszą być one dobrej jakości, dlatego uważam ze oferta przygotowana przez drogowe.com.pl spełni wasze oczekiwania.
Gość

Re: znaki drogowe

Post autor: Gość »

Znaki drogowe ja muszę zamówić na oznakowanie mojej budowy ale wcześniej patrzę na oferty na podstawy drogowe bo do nich muszę je mieć w pierwszej kolejności. Tylko nie wiem jakie zamówić, może polecacie jakieś opcje?
Buldog

Re: znaki drogowe

Post autor: Buldog »

Władze gminne, takie jak burmistrz lub wójt, mają uprawnienia do stawiania znaków drogowych na drogach gminnych, a decyzja ta musi być zgodna z przepisami i potrzebami bezpieczeństwa. Więcej na ten temat znajdziesz na https://www.prawo-budowlane.info/kto-mo ... wlane.html co jest kluczowe dla właściwego zarządzania ruchem drogowym.
Tymek

Re: znaki drogowe

Post autor: Tymek »

Istotnym aspektem znaków nakazu jest ich bezwzględne obowiązywanie. Nie można ich ignorować ani interpretować według własnego uznania. Na przykład, znak "nakaz skrętu w lewo" oznacza, że kierowca musi skręcić w lewo niezależnie od innych okoliczności. Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://inzynieria.com/drogi/wiadomosci ... -kiedy-nie i jest to ważne dla zapewnienia płynności i bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Puzon

Re: znaki drogowe

Post autor: Puzon »

Modernizacja infrastruktury drogowej często obejmuje instalację kocich oczek, które są nieocenionym elementem poprawiającym widoczność nawierzchni drogowej. Wybierając między kocimi oczkami o różnych właściwościach odblaskowych i konstrukcyjnych, ważne jest, aby kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim funkcjonalnością i przystosowaniem do lokalnych warunków drogowych. Szczegółowe omówienie rodzajów kocich oczek i wskazówki dotyczące ich wyboru znajdują się na stronie https://www.wielkiebudowanie.pl/go.live ... ednie.html co jest niezbędnym źródłem informacji dla odpowiedzialnych za bezpieczeństwo drogowe.
ODPOWIEDZ