znaki drogowe

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
mestett
Posty: 68
Rejestracja: 08 kwie 2020, 0:40

znaki drogowe

Post autor: mestett »

Gdzie kupowaliście znaki i tablice drogowe?
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 233
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: znaki drogowe

Post autor: konwalijka »

Widzę, że ten producent: http://unistop.pl/aktualnosc/producent- ... ze-oferuje ma je w swojej ofercie. Oprócz znaków drogowych, znajdziesz też urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Awatar użytkownika
Malfoj
Posty: 56
Rejestracja: 22 lip 2020, 18:55

Re: znaki drogowe

Post autor: Malfoj »

Fajna, sprawdzona firma w której kupicie różne elementy oznakowania dróg, ulic i parkingów to https://www.znakbig.pl/ze Śremu. Spodoba wam się dobra jakość produktów i ich rozsądne ceny. My jesteśmy zadowoleni, że na nich własnie trafiliśmy, sprawdzili się u nas bardzo dobrze.
bąk

Re: znaki drogowe

Post autor: bąk »

Polecam wam sprawdzić firmę, która znajduje się pod tym linkiem: http://DROGOWE.COM.PL. Moim zdaniem zaopatrzycie się tam w niezbędne w budowlance taśmy ostrzegawcze, bariery, czy pachołki drogowe. Warto sprawdzić ofertę w wolnym czasie, więc zachęcam was do sprawdzenia, co i jak.
Ósemka

Re: znaki drogowe

Post autor: Ósemka »

Znaki drogowe muszą na czymś stać jak jest przebudowa np. dróg czy jakaś dziura nawierzchni drogi dlatego zawsze każda firma drogowa powinna mieć podstawy drogowe https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... do-znakow/ . Jest to bardzo potrzebne pamiętajcie o tym
ODPOWIEDZ