zwrot nadpłaty kredytu

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
chwalimir-65
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2022, 5:18

zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: chwalimir-65 »

Kochani, potrzebuję porady w kwestii kredytu, a konkretnie chodzi o zwrot nadpłaty kredytu. Wiem, że mogę mieć dość dużą nadpłatę, ale jak załatwić taki zwrot? Bank nie jest zbyt chętny do oddawania pieniędzy, dlatego zastanawiam się, czy ktoś z Was walczył kiedyś o coś takiego i mógłby mi cos podpowiedzieć? Z góry dziękuję za jakieś porady., Zupełnie nie wiem od czego zacząć.
anglis

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: anglis »

Ja to jestem osobą, która ma problemy ze zdrowiem, ale jedno wiem na pewno - warto wiedzieć, jak to wpływa na nasze zdrowie. I jakoś nie mogę się zdecydować, ale na pewno nie chcę się też stresować. Dlatego moim zdaniem najlepszą opcją będzie doradca finansowy Gorzów , a w zasadzie to jego pomoc. Co wy na to?
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: selena »

Zgadza się, coraz więcej osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Warto jednak odpowiednio się przygotować, między innymi dowiedzieć się jakie dokumenty wcześniej przygotować. Tym samym, chciałabym wam polecić artykuł https://www.bydgoszcz.com/artykul-4medi ... hipoteczny w którym wszystko dokładnie zostało opisane na ten temat.

wygłuszenie drzwi domowych
ODPOWIEDZ