Remont łazienki

Budujesz i remontujesz? Podziel się doświadczeniami, opowiedz o trudnościach i przyjemnościach płynących z budowy domu lub remontu mieszkania. Podpowiedz, z jaką firmą współpracujecie i na co należy zwrócić uwagę.
Tereśka

Remont łazienki

Post autor: Tereśka »

Niedawno skończył sie u nas remont łazienki - był naprawdę długo wyczekiwany, bo oboje z mężem nie lubimy remontów, nie da się ukryć, że kosztów z nimi związanych też. Dlatego bardzo się cieszę, że odkryliśmy salon wyposażenia łazienek Cerdesign. A właściwie ich dział outlet, gdzie jest naprawdę tanio.
Andżelika

Re: Remont łazienki

Post autor: Andżelika »

Remont łazienki to niełatwe zadanie lecz gdy się skończy to efekty i wygoda wynagradzają wszystko. W czasie takiego remontu u mnie największym dylematem były meble czy kupić gotowe czy też zamówić u stolarza. Ostatecznie znalazłam komplet mebli łazienkowych wraz z umywalką https://www.edinos.pl/komplet-mebli-laz ... aly-polysk, które pasują do naszej łazienki perfekcyjnie. Bardzo jestem zadowolona z tego zakupu gdyż meble są bardzo pakowne i pomimo, że jasne łatwe w utrzymaniu czystości.
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:36

Re: Remont łazienki

Post autor: wojo »

W trakcie trwania remontu warto współpracować z fachowcami, którzy poradzą sobie z tym zadaniem. Jedną z takich osób jest Robert Parasiński - dobry hydraulik z Wrocławia: https://hydraulik-wroclaw.pl/ . Zachęcam do kontaktu z tym specjalistą.
Dawidek22

Re: Remont łazienki

Post autor: Dawidek22 »

Wybór odpowiednich rozwiązań hydraulicznych może być trudny, zwłaszcza dla osób bez doświadczenia w tej dziedzinie. Hydraulik Warszawa oferuje profesjonalne doradztwo i konsultacje, pomagając klientom w wyborze najlepszych produktów i technologii, które spełnią ich potrzeby i oczekiwania.
ODPOWIEDZ