Renowacja mebli

Budujesz i remontujesz? Podziel się doświadczeniami, opowiedz o trudnościach i przyjemnościach płynących z budowy domu lub remontu mieszkania. Podpowiedz, z jaką firmą współpracujecie i na co należy zwrócić uwagę.
ośka

Renowacja mebli

Post autor: ośka »

Zamarzyła mi się renowacja mebli, chciałam zrobić to samodzielnie i niskim kosztem odnowić starą meblościankę. Na szczęście wszystkie potrzebne mi do tego artykuły metalowe nowe zawiasy i okucia meblowe zamówiłam w dobrej cenie z Chle-Mar. Wyszło świetnie.
nietń

Re: Renowacja mebli

Post autor: nietń »

A dasz radę zrobić to sama? Ja próbowałam i o mało nie zniszczyłam stołu. Zamiast tego skorzystałam z usług firmy LAK-MEBLE https://www.lakmeble-renowacja.pl/ofert ... acja-mebli z Warszawy. To rzetelni specjaliści, naprawdę dobrze sobie poradzili, wykonali kawał dobrej roboty w atrakcyjnej cenie. Stół idealnie odnowili, prezentuje się on perfekcyjnie, jak nowy, z tym że zachował swój stary urok, polecam serdecznie.
aguś1

Re: Renowacja mebli

Post autor: aguś1 »

Tutaj możecie kupić taśmy tapicerskie http://www.batkiewicz.com.pl/produkty/tasmy-tapicerskie na pewno przy takiej renowacji się przydadzą. Sama kiedyś się w to bawiłam, ale to wymaga sporej ilości czasu. Także jak ktoś ma chęci, dużo czasu albo zajmuje się tym zarobkowo to warto obejrzeć.
alkaa

Re: Renowacja mebli

Post autor: alkaa »

A czy ktoś z was może odświeżał już meble i przykładowo korzystał z usług Malowane Sercem? Tak pytam, ponieważ znalazłam u nich fantastyczne farby kredowe ,które dają efekt postrzania się mebli. Co ciekawe ich farby są czyste ekologicznie i produkowane w zgodzie z naturą. 3
Stewesunaa

Re: Renowacja mebli

Post autor: Stewesunaa »

Od jakiegoś czasu zaczęłam zastanawiać się nad tym, co zrobić, żeby dom mimo wszystko wyglądał lepiej i dlatego muszę się dowiedzieć czym impregnować drewno ogrodowe? Mam na myśli oczywiście meble, ale nie tylko, bo także krokwie. To jak ?
ODPOWIEDZ