Gdzie kupować witaminy?

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Moska90
Posty: 118
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:30

Gdzie kupować witaminy?

Post autor: Moska90 »

A co powiecie na to, by skorzystać z dobrych aptek online w kontekście kupowania witamin? Wiem, że dzisiaj to bardzo oplacalna rzecz, więc śmiało możecie iść w tym kierunku. Warto zajrzeć do https://www.apteka-leki.pl/ i samemu sprawdzić, jaki dużym może być to dla Was ułatwieniem.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 122
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:54

Re: Gdzie kupować witaminy?

Post autor: MalaMi »

ja zawsze kupuje w aptece bo wtedy mam 100% pewność, że to sprawdzone produkty a nie jakieś niewiadomego pochodzenia. No i nigdy nie kupuję tabletek których zupełnie nie znam. Jeśli chodzi o witaminy to polecam geriamoc, biorę ją od 2 miesiecy :) wystarczy jedna tabletka i organizm ma zapewnioną dzienną dawkę witamin
Awatar użytkownika
Alva
Posty: 45
Rejestracja: 16 sty 2020, 21:25

Re: Gdzie kupować witaminy?

Post autor: Alva »

Najlepiej na targowisku-w postaci świeżych warzyw i owoców!
Awatar użytkownika
kokossisi
Posty: 48
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:43

Re: Gdzie kupować witaminy?

Post autor: kokossisi »

znam ten geriamoc, moja mama to teraz brała. Bardzo jej to pomogło wrócić do formy po chorobie, dobrz ze to tylk jedna tabletka dziennie, bo mama to ciężki przypadek jeśli chodzi o witaminy. A o zmianie diety to j€ż w ogóle nie chce słyszć, mogę jej kupować warzywa, owoce, cuda wianki a i tak nie chce jesc
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Gdzie kupować witaminy?

Post autor: Hanka »

Moim zdaniem warto zadbać przede wszystkim o to, aby dieta była bogata w różne witaminy i minerały :) Są oczywiście sytuacje, kiedy warto również sięgnąć po suplementację, na przykład w okresach zmniejszonej odporności organizmu.
ODPOWIEDZ