Inspiracje remontowe

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2022, 10:23

Inspiracje remontowe

Post autor: marceli »

Mam do Was pytanie - może akurat znajdzie się tutaj osoba, która w ostatnim czasie robiła generalny remont łazienki. Podpowiedzcie czy czerpaliście skądś, z jakiegoś miejsca inspiracje czy po prostu jest to Wasza inwencja twórcza?;) Moją uwagę zwróciły Umywalki z blatem, takie z konglomeratu i planuję taką umywalkę właśnie do mojej łazienki zamówić.
dalluas

Re: Inspiracje remontowe

Post autor: dalluas »

Gdybym miała mieszkanie na własność, pewnie nieźle bym z tym popłynęła ale jak na razie to musze się podporządkować rodzicom i sprawdzić w sieci nic innego jak jakiś dobry, tani i solidny klej do luksferów . To mam nadzieję, łatwo znajdę, bo jednak nie mam ochoty na męczenie się w jakiejś sferze.
emmanuel

Re: Inspiracje remontowe

Post autor: emmanuel »

Ja to lubię coś rozlać, zbić i tak dalej, dlatego dla mnie stosownym konceptem tak naprawdę będą powłoki hydroizolacyjne w domu i zastanawiam się, jak w tym kierunku podziałać. Każdy mi mówi coś innego i dlatego ja się wciąż waham. Co wy na to?
ODPOWIEDZ