Rozwód - jak go przejść?

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Karolina90
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2020, 14:14

Rozwód - jak go przejść?

Post autor: Karolina90 »

Cześć. Właśnie złożyłam pozew o rozwód. Nie ukrywam, że jest to bardzo ciężkie. Jestem z mężem po ślubie 7 lat, ale w wyniku spraw dla mnie bardzo przykrych, zdecydowałam się na na rozwód. Jak go przejść? Macie jakieś porady dla mnie? Staram się o tym nie myśleć, ale jest to bardzo ciężkie dla mnie. Byłabym wdzięczna z porady osób, które przeszły przez rozwód. Wiem, że każdy reaguje inaczej, ale każda rada jest dla mnie cenna.
Awatar użytkownika
Peppa
Posty: 6
Rejestracja: 05 sie 2020, 12:16

Re: Rozwód - jak go przejść?

Post autor: Peppa »

Czasami warto skorzystać z pomocy psychologa. Nie ma się czego wstydzić
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 124
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29

Re: Rozwód - jak go przejść?

Post autor: kratka »

Kiedy ja się rozwodziłam to każdy mówił, jak to ja się trzymam. Niekoniecznie tak było, tylko starałam się tego nie pokazywać. Tym bardziej, że są dzieci, to ich starałam się wspierać. Ale co przeżywałam w środku lub kiedy nikt nie widział, to tylko ja wiem. Nie powiem, dużo zawdzięczam pani adwokat Barbarze Węgłowskiej z kancelarii Węgłowski. Osoba z wiedzą, doświadczeniem, niejeden taką sprawę prowadziła. Doradziła, wysłuchała, zawsze mogłam na Nią liczyć.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Rozwód - jak go przejść?

Post autor: Hanka »

Jeśli chodzi o rozwód Kraków ma na przykład taką kancelarię prawną Gawor, która pomaga w przejściu całej sprawy rozwodowej. Jeśli jesteście więc z tych okolic, polecam zgłosić się po taką pomoc. Pozwoli Wam to zaoszczędzić mnóstwo stresu :)
ODPOWIEDZ