Sprawy spadkowe. Jaka kancelaria z Gdańska?

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
macza001

Sprawy spadkowe. Jaka kancelaria z Gdańska?

Post autor: macza001 »

Jakiś czas temu zmarł mój tata. Zdążył spisać on u notariusza testament i jak się okazuje - całkowicie mnie z niego wydziedziczył! Sprawa jest dla mnie przynajmniej dziwna - nie kłóciliśmy się z tatą, mieliśmy dobre relacje, często się nim zajmowałam - szczególnie pod koniec życia gdy tego wymagał, bo choroba nie pozwalała mu samodzielnie funkcjonować. Rozglądam się za kancelarią w Gdańsku, która pomoże mi podważyć testament i wywalczyć część spadku.
majka4803

Re: Sprawy spadkowe. Jaka kancelaria z Gdańska?

Post autor: majka4803 »

"Jakiś czas temu zmarł mój tata. Zdążył spisać on u notariusza testament i jak się okazuje - całkowicie mnie z niego wydziedziczył! Sprawa jest dla mnie przynajmniej dziwna - nie kłóciliśmy się z tatą, mieliśmy dobre relacje, często się nim zajmowałam - szczególnie pod koniec życia gdy tego wymagał, bo choroba nie pozwalała mu samodzielnie funkcjonować. Rozglądam się za kancelarią w Gdańsku, która pomoże mi podważyć testament i wywalczyć część spadku."


No to faktycznie sprawa nie jest ciekawa, ale myślę, że bez problemu do rozwiązania w jakiś sposób. Trzeba tylko znaleźć sobie odpowiednią osobę do pomocy. Moim zdaniem mecenas Mindykowski nie będzie miał problemu z taką sprawą. Jego Kancelaria jest w Gdańsku, więc sobie sprawdźcie.
ODPOWIEDZ