Walka o spadek - Trójmiasto

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Oli852

Walka o spadek - Trójmiasto

Post autor: Oli852 »

Jakiś czas temu zmarła moja babcia. Z częścią rodziny nie żyję zbyt dobrze i Ci utrudniają mi odebranie mojej części spadku. Próbowałam wielu polubownych metod, ale bezskutecznie. Właśnie dlatego zaczynam rozważać wytoczenie sprawy w sądzie. Znacie jakiegoś prawnika, który zajmuje się takimi sprawami? Kogo możecie mi polecić?
Rosa34

Re: Walka o spadek - Trójmiasto

Post autor: Rosa34 »

To jest ciężki temat. W czasie gdy borykasz się z utratą bliskiej osoby, z pozostałymi bliskimi musisz walczyć o spadek. Jestem pewna, że szybko sprawę zakończy mecenas Mindykowski. Jest bardzo dobry w swoim fachu.
Dora112

Post autor: Dora112 »

Myślę, że warto skontaktować się z Mecenasem Mindykowskim. Zajmuje się on takimi sprawami spadkowymi i rozwodami. Jest bardzo doświadczony i empatyczny, a do tego do każdej sprawy podchodzi indywidualnie.
Mari19

Post autor: Mari19 »

To nigdy nie są przyjemne sprawy, dlatego warto mieć u swojego boku kogoś doświadczonego, kto poprowadzi sprawę pomyślnie i sprawnie. Pan Michał Mindykowski należy do takich osób, więc bezzwłocznie się z nim skontaktuj.
oli852

Post autor: oli852 »

Jesteście po prostu świetni! Dziękuję Wam za tak szybką reakcję i wszystkie odpowiedzi. Na pewno umówię się na spotkanie z nim i zobaczymy jak dalej sprawy się potoczą.
ODPOWIEDZ