pośrednik pracy za granicą

Porozmawiaj z forumowiczami na tematy, których nie porusza się w innych działach.
Awatar użytkownika
Berta_99
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2022, 8:39

pośrednik pracy za granicą

Post autor: Berta_99 »

Dacie namiary na kogoś takiego jak pośrednik pracy za granicą? Chodzi o firmę, któa organizuje cały wyjazd, łącznie z załatwieniem zakwaterowania. Może znacie kogoś, kto wyjeżdża regularnie do pracy za granicą i wiecie że jest zadowolony. Zależy mi głownie na dobrych zarobkach, ale taże na przyzwoitych warunkach zatrudnienia. Możecie polecić mi kogoś takiego?
Włodek

Re: pośrednik pracy za granicą

Post autor: Włodek »

W dobie globalizacji, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na ekspansję za granicą. Taki krok może przynieść wiele korzyści, ale również niesie ze sobą pewne wyzwania. Aby przygotować się do takiego przedsięwzięcia, polecam odwiedzenie strony https://www.thompsonstein.com/firma-za-granica/ która zawiera wiele cennych wskazówek.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 386
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: pośrednik pracy za granicą

Post autor: selena »

Tak się składa, że ja ze swojej strony mogę wam polecić MG Solutions. To sprawdzona i szeroko ceniona agencja pracy tymczasowej, z ktorej to usług miałam już okazję korzystać. Złego słowa powiedzieć nie mogę na ich temat.
Balon

Re: pośrednik pracy za granicą

Post autor: Balon »

Proces rekrutacyjny może być czasochłonny i wymagać specjalistycznej wiedzy, szczególnie w wąskich dziedzinach rynku pracy. W takich przypadkach korzystanie z usług agencji zatrudnienia, podobnych do https://leasingteam.pl/ pozwala na szybsze dotarcie do kwalifikowanych kandydatów, którzy spełniają specyficzne wymagania stanowiska.
Włodi

Re: pośrednik pracy za granicą

Post autor: Włodi »

Pośrednik czyli ze co? Firma co poszuka za nas robote tam? To jak dla mnie agencja, jak Mondi? Jak dobra, to zawsze można korzystać. Ważne by robota była sensowna i za dobra kase. Mondi załatwia sporo, a ze robota w Niemczech to ma sie wygodie.
ODPOWIEDZ