Broker samochodowy

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

Broker samochodowy

Post autor: suzy »

Broker samochodowy pomoże Ci w kupnie nowego auta! Ja poczytałam o zaletach takiego rozwiązania w artykule https://simplycar.eu/broker-samochodowy-czy-warto/ i jestem już przekonana, że skorzystam! Auto broker to pośrednik, doradca, sprzedawca w jednym, nowych lub lekko używanych luksusowych aut. I negocjuje w naszym imieniu cenę.
Awatar użytkownika
Alva
Posty: 45
Rejestracja: 16 sty 2020, 21:25

Re: Broker samochodowy

Post autor: Alva »

Ech, całe życie unikałam pośredników (samochodowych, kredytowych, ubezpieczeniowych) bo uważam, że rola takich ludzi to sprzedać produkt-wziąć kasę (co z dobrem klienta wiele wspólnego mieć nie musi). Ale wiesz, ostatnio pewna myśl mi przyszła do głowy, planuję nawiązać kontakt ze sprzedawcą aut sprowadzanych z Niemiec. Na początku zaczęłam szukać na własną rękę ogłoszeń jednak ze stronki https://www.carforfriend.pl/jak-kupic-s ... z-niemiec/ dowiedziałam się, że znacznie łatwiej i pewniej byłoby działać mając wsparcie.
ODPOWIEDZ