Doradca finanowy - nowe auto

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Doradca finanowy - nowe auto

Post autor: milena »

Niedawno rozbiłam nasz jedyny samochód i musiałam jak na szybko załatwić sprawę zakupu czegoś nowego. Dzięki https://bbpartnership.pl/ udało się, nawet nie wiedziałam, że mam tak duże możliwości kredytowe. Mi wprost żaden bank tego nie powiedział. Szybko wytłumaczyli co i jak, i czego mogę się spodziewać. Fajnie, że istnieją takie firmy doradcze, nie sądzicie?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Doradca finanowy - nowe auto

Post autor: Hanka »

Ja również planuję zakup nowego auta, ale najpierw zależałoby mi na tym, żeby sprzedać swój stary samochód. Trafiłam na taki skup samochodów Barcin na stronie http://autodave.pl/skup-aut-barcin/ i pomyślałam, że może warto byłoby tam spróbować? Podobno wycena jest tam szybka i uczciwa... jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Doradca finanowy - nowe auto

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli szukacie samochodu to zobaczcie na stronę https://www.uzywanejaknowe.pl/ tam dużo ciekawych ofert.
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 124
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29

Re: Doradca finanowy - nowe auto

Post autor: kratka »

Marzy mi się sportowe auto. W kilku salonach już byłam.
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Doradca finanowy - nowe auto

Post autor: greska21 »

kratka pisze: ↑13 lip 2020, 16:18 Marzy mi się sportowe auto. W kilku salonach już byłam.
A jakieś preferencje co do marki? Ja postawiłam na Porsche i nie żałuję. W Porsche Centrum Sopot trafiłam na świetnych doradców. Miałam opracowany indywidualny plan finansowania, bardzo indywidualnie taki dobierają. Pakiet ubezpieczeniowy też u nich, wszystko w jednym miejscu. Cenię tak profesjonalne podejście pod klienta.
grażka

Re: Doradca finanowy - nowe auto

Post autor: grażka »

Jeśli już korzystać z pomocy doradcy (w zakresie zakupu w kredycie lub leasingu auta) to wyłącznie takiego, który pracuje w salonie. Najpierw auto i swoje możliwości finansowe warto przy tym ocenić samemu, bez pośrednika, żeby nie dać sobie wcisnąć tego, co ktoś po prostu chce nam sprzedać. Ja właśnie tak postąpiłam. Najpierw na stronie salonu http://dacia.dyszkiewicz.pl/sandero.html dokładnie obejrzałam auto, które mnie zainteresowało i zapoznałam się z ceną. Byłam więc przygotowana do rozmowy po jeździe próbnej. No i tak udało mi się na naprawdę korzystnych warunkach nabyć nowiutką Dacię Sandero:) Wiecie za ile? Za niecałe 30 tys. zł!
ODPOWIEDZ