Jaka polisa OC

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
cofeina9
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:17

Jaka polisa OC

Post autor: cofeina9 »

Szukam czegoś sprawdzonego w tym temacie. Może warto skorzystać z jakiegoś kalkulatora, takiego jak tu https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-ko ... /przemysl/ ? Nie znam się na tym dlatego proszę o rady. Dzięki!
Kochasz swego psa? A więc jesteś człowiekiem.
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Jaka polisa OC

Post autor: elaelka »

Jeśli o polisy chodzi to możesz zerknąć sobie jeszcze na stronę https://polisoteka.pl . Mają w ofercie wiele polis różnych towarzystw ubezpieczeniowych skupionych w jednym miejscu. Możesz sobie sprawdzić czy mają również to, czego szukasz. Pamiętaj, żeby sprawdzić kilka ofert i dopiero wtedy wybrać coś korzystnego.

jak kleić drewno
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Jaka polisa OC

Post autor: audrey »

Ceny polis są obecnie tak zróżnicowane, że faktycznie najlepszym pomysłem jest prześledzenie co najmniej kilku ofert i zapoznanie się nie tylko z ceną, ale również z ryzykami, jakie zawiera. Każdy ma swój sposób na sprawdzanie ofert. Mnie bardzo do gustu przypadła punkta. To miejsce, w którym również znajdziesz wiele produktów różnych ubezpieczalni. Jeśli zdecydujesz się na konkretną polisę możesz zakupić ją bez wychodzenia z domu korzystając z telefonu bądź internetu.
Awatar użytkownika
Antonina456
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:47

Re: Jaka polisa OC

Post autor: Antonina456 »

Zakup polisy ubezpieczeniowej to bardzo ważna kwestia. Warto dobrze zastanowić się przed jej wyborem i sprawdzić dostępne na rynku możliwości. W podpisaniu umowy pomocne będzie mojeID, czyli narzędzie do potwierdzania tożsamości online. Umożliwia ono wygodną realizację formalności bez wychodzenia z domu. Warto sprawdzić szczegóły na https://www.mojeid.pl/. :)
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Jaka polisa OC

Post autor: audrey »

Polecam wyliczyć sobie składkę OC na https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/, mnie wyszło tam najtaniej w Aviva i kupiłam polisę. Jak odwiedziłam Towarzystwo Ubezpieczeniowe w swoim
mieście to Pani z biura obliczyła mi OC na ponad 2000 złotych na rok, a w Avivie płacę niecałe 600 złotych. Dobrze, że samemu teraz można sobie wszystko ładnie obliczyć bo można się dać wciągnąć
w sidła sprzedawców i wydać o dużo za dużo.
ODPOWIEDZ