Mobilny serwis

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Mobilny serwis

Post autor: Hanka »

Witajcie,
czy korzystaliście kiedykolwiek z tak zwanego mobilnego serwisu samochodowego? To świetne rozwiązanie, kiedy przytrafi się jakaś niespodziewana awaria na drodze. Na stronie internetowej https://serwis-tir-czechy.pl/kontakt/ można znaleźć kontakt do firmy, która prowadzi taki serwis na terenie Czech dla aut ciężarowych :)
łukasz

Re: Mobilny serwis

Post autor: łukasz »

Wiecie co zrobić w sytuacji iphone podłączony nie ładuje ? Na tej stronce jest dokładnie wyjaśnione co należy zrobić w takiej sytuacji, jeśli nasze działania nie przyniosą odpowiednich skutków, wtedy należy oddać waszego iphone do dobrego serwisu ;) ;)
Arktyż

Re: Mobilny serwis

Post autor: Arktyż »

Ja na szczęście u siebie w mieście mam taki dobry [urlhttps://iphone.waw.pl/=]Iphone serwis Warszawa[/url] ;) I jak coś się tylko dzieje to mogę śmiało do nich podbić. Zarówno jeśli chodzi o jakąś wymianę baterii czy nawet wymianę ekranu jakby mi się zbił. A wiadomo zdarza się bardzo często cos takiego
ODPOWIEDZ