Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Stacja diagnostyczna

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Post autor: Stacja diagnostyczna »

W stacji kontroli pojazdów w Skórzewie wykonamy kompleksowy przegląd pojazdu przed zakupem, sprawdzając wszelkie ewentualne ukryte usterki. Stacja kontroli pojazdów Poznań oferuje pełny zakres badań technicznych: okresowe badania techniczne przed pierwszą rejestracją, (w tym pojazdów sprowadzonych zza granicy przed pierwszą rejestracją), okresowe badania techniczne, dodatkowe badania techniczne. Poza obowiązkowymi badaniami technicznymi oferujemy możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem. Na ścieżce diagnostycznej sprawdzamy stan zawieszenie auta, sprawność hamulców, amortyzatorów. Przeprowadzamy oględziny silnika sprawdzając w ten sposób jego szczelność. Przypominamy o przeglądzie rejestracyjnym – za zgodą klienta nasz system wyśle SMS z przypomnieniem o przeglądzie rejestracyjnym na 5 dni przed terminem zbliżającego się badania technicznego. Usługa jest bezpłatna. Oferujemy także: Drobne naprawy, takie jak wymiana żarówki, robimy na miejscu. W przypadku większych napraw (naprawy kompleksowe) posiadamy serwis samochodowy CEL, który mieści się na granicy Skórzewa z Dąbrówką. W Dąbrówce oferujemy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, w skład której wchodzą m.in. naprawa układów napędowych, paliwowych, jezdnych, kierowniczych, hamulcowych, wydechowych oraz innych elementów. Naprawy samochodów poprzedzamy szczegółową diagnostyką, korzystając z naszej ścieżki diagnostycznej. Diagnosta, mechanik samochodowy ustala przyczynę usterki, konsultuje koszty naprawy z klientem i dokonuje naprawy lub wymiany wadliwego elementu. Zapraszamy serdecznie: Stacja diagnostyczna OSKP Skórzewo
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Post autor: elaelka »

Dobrze wiedzieć, ale mnie bardziej interesuje znalezienie takiego miejsca we Wrocławiu. Mechanika już znalazłam - http://aldamotorsport.pl/ferrari-wroclaw/ . Z usług tego serwisu korzystam od lat i jestem totalnie zadowolona. Samochodem jeździ mi się dobrze, dodatkowo auto psuje się niezmiernie rzadko. Każda naprawiana usterka nie powtarza się, nie wraca i to mnie cieszy. W sumie mechanicy zawsze służą radę. Czasami wydaje mi się, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
gośkaa

Re: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Post autor: gośkaa »

W mojej opinii rewelacyjnym wyborem są Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Niedawno miałam szansę odwiedzić ich stronę internetową i zwróciłam uwagę, że oferowane wycieraczki cechują się doskonałym wykonaniem o wysokiej jakości, a także mają bardzo różnorodny wybór produktów.
ODPOWIEDZ