parking Kraków

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
magdap

parking Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, Kraków parking - czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś miejsce? Muszę na kilka dni pozostawić swój samochód w centrum miasta, więc przede wszystkim zależy mi na monitorowanym parkingu.
Awatar użytkownika
kozi44

Re: parking Kraków

Post autor: kozi44 »

magdap pisze: ↑16 kwie 2020, 12:40 Cześć, Kraków parking - czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś miejsce? Muszę na kilka dni pozostawić swój samochód w centrum miasta, więc przede wszystkim zależy mi na monitorowanym parkingu.
jak dla mnie to parking lotnisko Balice jest najlepszy pod względem cenowym a także jeśli chodzi o obsługę i bezpieczeństwo. Monitorowany jest i strzeżony całą dobę. Także zapewniają transfer na terminal za darmo
balićki13

Re: parking Kraków

Post autor: balićki13 »

Profesjonalna firma ma w swojej ofercie usługi parking Balice] albo po prostu najem lub dzierżawę takich obiektów. Parkingi te są wyposażone w super nowoczesne programy i sprzęty, ochrona jest 24/7 . Firma bardzo chętnie odpowie na wasze pytania związane z ofertą najmu lub dzierżawy parkingu.
ODPOWIEDZ