Samochód zastępczy

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Żużanna-73
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2022, 3:10

Samochód zastępczy

Post autor: Żużanna-73 »

Mój partner jakiś czas temu uczestniczył w wypadku komunikacyjnym, nie był sprawcą, a poszkodowanym, a mimo to nadal jest problem z odzyskaniem odszkodowania. Jedyne co udało się uzyskać póki co, to samochód zastępczy z oc sprawcy, na szczęście, bo nie wyobrażam sobie, ja partner miałby każdego dnia dojeżdżać do pracy, bo mieszkamy za miastem dość sporo.
pullos

Re: Samochód zastępczy

Post autor: pullos »

A czy słyszeliście o czymś takim jak regres ubezpieczeniowy? Bo tutaj https://beesafe.pl/porady/regres-ubezpieczeniowy/ widziałem o tym jak pisali i nawet nie wiedziałem że tak to działa. Warto wiedzieć więc zachęcam do poczytania o tym też.
Władysław

Re: Samochód zastępczy

Post autor: Władysław »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę ARET, która specjalizuje się m.in. w montażu i serwisie Tachografy Kalisz .Wszelkie informacje o świadczonych przez nich usługach oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Samochód zastępczy

Post autor: aktywna »

Tak, na pewno takie info się przyda chociaż ja chciałabym też wiedzieć dokładnie jak oddać samochód po wynajmie, bo wiele się na ten temat słyszy i zakładam że powinno być w takim stanie w jakim się je odebrało. Czyli umyte i czyste w środku, bez zapachu fajek rzecz jasna :) Także tu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -wynajmie/ trochę o tym czytałam
ODPOWIEDZ