Ubezpieczenie pojazdu

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: audrey »

Hej, szukam dobrej firmy ubezpieczeniowej. Chcę wykupić OC i AC dla 10 letniego pojazdu. Możecie mi coś doradzić?
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: elaelka »

Wiesz co, ja w Compensie znalazłam dobrą ofertę. Nasze samochody mają chyba podobne roczniki więc może i dla Ciebie ich oferta będzie odpowiednia. Zobacz na https://www.mfind.pl/compensa-oc/ masz więcej szczegółów opisanych na ten temat. Dobrze robisz, że chcesz wykupić również AC bo niektórzy bagatelizują chcąc płacić mniejsze składki. Ja uważam, ze warto.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 132
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: pieknyolek »

Po najlepsze ubezpieczenie zapraszam na stronę https://www.najlepsze-ubezpieczenie.pl/ ... ewoznikow/
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: amroza »

Wiesz co, najsensowniej będzie jak po prostu porównasz oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych, w ten sposób będziesz wiedziała które z nich wypada najlepiej. tutaj https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/ac/ znajdziesz ubezpieczenie ac , ale także na stronie jest oc, może nawet w pakiecie byłoby taniej. Zrób sobie wyliczenie a będziesz wiedziała :)
Awatar użytkownika
fleet39
Posty: 57
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:56

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: fleet39 »

Polecam zerknąć na https://ubea.pl/ Moim zdaniem mają naprawdę ciekawe porównania ubezpieczeń OC. Warto zajrzeć.
Historii się nie wybiera. Ale mogła być inna.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: Bodzio12 »

Tutaj na stronie https://ubezpieczamy-auto.pl/ również znajduje się porównywarka takich ubezpieczeń. Aż 79 ofert. Jedna z nich będzie na pewno idealna dla was. Ja tak właśnie znalazłam ubezpieczenie pojazdu dla siebie . Bardzo fajna i przydatna strona polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: mczay »

Moje auto ubezpieczałem jakieś pół roku temu za pomocą strony https://www.mfind.pl/ na której znalazłem najtańszą opcję na warunkach które wybrałem, była znacznie tańsza niż ta którą miałem wcześniej a warunki były takie same. Także i wam polecam, bo po co przepłacać za ubezpieczenie.
czaper

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: czaper »

Polecam sprawdzić https://inszury.pl/, aby uzyskać łatwy dostęp do ofert od wiodących ubezpieczycieli. W ten sposób dużo osób obniża sobie składkę OC. Polecam, sprawdzona metoda ;)
emi3903

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: emi3903 »

Do wyboru macie przede wszystkim ubezpieczenie OC, które jest obowiązkowe, ale możecie wybrać najkorzystniejszą stawkę. Kolejną propozycją jest ubezpieczenie AC. To już dobieracie według własnych upodobań. Ubezpieczenia OC, jak i AC możecie szukać na stronie https://dfs24.pl/ .
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 151
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: hanki4 »

Warto jest wybrać taką opcję, która będzie dostosowana do naszych potrzeb. Dobrze jest wiedzieć, że samo OC jest obowiązkowe i każde towarzystwo gwarantuje taki sam zakres ochrony, natomiast jeśli chodzi o AC sprawa wygląda już inaczej. Tutaj możesz zyskać informacje na ten temat https://beesafe.pl/
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: aktywna »

Masz całkowitą rację ale poza tym ubezpieczenie niesie za sobą jeszcze inne korzyści bo niedawno dowiedziałam się o możliwości skorzystania z samochodu zastępczego z oc sprawcy. Można o tym przeczytać między innymi na tej stronie https://zastepczy.org/tu/pocztowe-tuw-s ... pczy-z-oc/
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: tormund91 »

Uważam, że osoby prowadzące własną kancelarię powinny rozważyć solidne ubezpieczenie. Ostatnio natknęłam się na polisę OC i dowiedziałam się więcej z artykułu na stronie: https://unico-panele.pl/wszystko-co-pow ... adwokatow/. Zachęcam do zapoznania się z nim, zwłaszcza jeśli prowadzisz tego rodzaju działalność.
Patus

Re: Ubezpieczenie pojazdu

Post autor: Patus »

W dobie globalizacji, możliwość zawarcia ubezpieczenia online, niezależnie od lokalizacji, jest nieoceniona. Platformy jak https://www.balcia.pl/pl/ umożliwiają klientom z całego świata zakup ochrony, co jest szczególnie ważne dla osób podróżujących lub pracujących za granicą. To pokazuje, jak nowe technologie zacierają granice i ułatwiają dostęp do usług finansowych.
ODPOWIEDZ