Wyciągarki samochodowe

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Wyciągarki samochodowe

Post autor: Hanka »

Witajcie,
czy ktoś z Was prowadzi może własny warsztat samochodowy lub pomoc drogową? Jeśli tak, to gdzie kupiliście do niego wyposażenie? ja ostatnio widziałam na przykład niedrogie wyciągarki elektryczne na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/483-wyciagarki-elektryczne-12v. Jeśli są Wam takie potrzebne, to polecam się tam rozejrzeć ;)
ciągnik

Re: Wyciągarki samochodowe

Post autor: ciągnik »

Mój ojciec ma warsztat, ale akurat wyciągarek nie ma... Może specjalizuje się w czymś innym?!? Dam mu znać, niech sobie na tego terenowca sam zajrzy i zdecyduje.
BTW - mechanik samochodowy potrzebuje nie tylko sprzętu, ale też wielu specyfików chemicznych. Plaki, pasty, lakiery, długo by wymieniać. Taka wyciągarka pewnie też wymaga konserwacji i czyszczenia od czasu do czasu. Ciekawe, czy umycie jej w myjce ciśnieniowej, z dodtakiem takich http://myjultradzwiekami.pl/myjka-cisni ... ieniowych/ specyfików, jest wykonalne... W sensie, czy tego rodzaju zabieg nie zaszkodzi urządzeniu?!?
ODPOWIEDZ