Co wybrać na prezent ślubny?

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Sybilla_81
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:05

Co wybrać na prezent ślubny?

Post autor: Sybilla_81 »

Hej! Niedługo moja siostra bierze ślub i szukam dla niej odpowiedniego prezentu ślubnego. Myślę o jakimś komplecie pościeli, albo jakimś wyposażeniu do kuchni. Sama nie wiem na co lepiej się zdecydować. Może Wy macie jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Farida-73
Posty: 20
Rejestracja: 08 lip 2019, 3:01

Re: Co wybrać na prezent ślubny?

Post autor: Farida-73 »

A może jakieś urządzenie wielofunkcyjne? Coś takiego na pewno ułatwi wspólne życie młodego małżeństwa. Będą mieli więcej czasu dla siebie, a mniej spędzą go na gotowaniu w kuchni.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Co wybrać na prezent ślubny?

Post autor: Dominiczka »

Ja natomiast myślę, że fajną propozycją jest kosz prezentowy i jeśli będziecie szukali wyjątkowej propozycji dla swoich bliskich na ślub to polecam odwiedzić https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na-Slub/580 gdzie można liczyć na bardzo fajne ceny i różnorodne zestawienia mniejszych i większych zestawów w tym oczywiście z dobrym trunkiem idealne dla pary młodej na nowy start :)
Awatar użytkownika
viktoria
Posty: 115
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:52

Re: Co wybrać na prezent ślubny?

Post autor: viktoria »

Jeśli chcecie zrobić młodym niespodziankę to polecam rzucić okiem na stronę Hype Me. Znajdziecie tam możliwość zamówienia filmiku od znanej osoby. Taki filmik z życzeniami będzie na pewno świetną pamiątką.
ODPOWIEDZ