Fotograf ślubny Gdańsk

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Gracja72
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 18:11

Fotograf ślubny Gdańsk

Post autor: Gracja72 »

Szukam naprawdę zdolnego fotografa ślubnego z Gdańska. Chciałabym też mieć zrobioną sesję w plenerze, więc dobrze by było, żeby oferował takie usługi. Kogo możecie polecić? :)
Awatar użytkownika
Safira
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 18:39

Re: Fotograf ślubny Gdańsk

Post autor: Safira »

Skontaktuj się ze studiem justart-studio.com. Byłam na ślubie, na którym robili zdjęcia i muszę przyznać, że wyszły przepięknie. Doskonale potrafili uchwycić odpowiedni moment. Z tego, co wiem, oferują darmowe sesje narzeczeńskie w ramach pokazu umiejętności, więc myślę, że warto skorzystać :)
Awatar użytkownika
Lidia33
Posty: 78
Rejestracja: 10 mar 2019, 15:22

Re: Fotograf ślubny Gdańsk

Post autor: Lidia33 »

Chyba większość z nas szuka fotografa przy okazji ślubu i wesela. Niemniej jednak moim zdaniem na uwagę zasługuje także fotografia reklamowa, w przypadku Torunia dostępna np. w https://promofoto.pl/ . Dzięki takim zdjęciom możemy bowiem nie tylko odpowiednio wypromować swoją działalność, ale też sama sesja, niewątpliwie będzie niezwykłym przeżyciem:).
Awatar użytkownika
logos
Posty: 41
Rejestracja: 07 lis 2019, 12:10

Re: Fotograf ślubny Gdańsk

Post autor: logos »

W każdym mieście jest ktoś, do kogo warto iść. U nas fotograf ślubny Jaworzno Marcin Orzołek jest znany i ceniony. Ja akurat z nim nie współpracowałam, ale moja koleżanka owszem i jest mega zadowolona ze zrobionej sesji i zdjęć weselnych. Wcale się nie dziwię, bo miałam okazję je oglądać. Są naprawdę świetne.
ODPOWIEDZ