Jakie sale z woj. mazowieckiego polecacie na wesele?

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Jakie sale z woj. mazowieckiego polecacie na wesele?

Post autor: Edytka291 »

Jakie sale z woj. mazowieckiego polecacie na wesele?

diochi diocel biomineral
Awatar użytkownika
Mieszkowa
Posty: 20
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:47

Re: Jakie sale z woj. mazowieckiego polecacie na wesele?

Post autor: Mieszkowa »

W Kaniach jest przepiękna sala weselna :) Zobaczcie sobie Dom Weselny Astoria. Byłam tam u koleżanki na weselu i miejsce bardzo mi się podobało, nic zarzucić nie można. Ładnie, przestronnie i smacznie :)
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

Re: Jakie sale z woj. mazowieckiego polecacie na wesele?

Post autor: ajfonka »

W warszawie jest piękne miejsce - http://osada-augustow.pl/ Organizują nie tylko wesela ale też inne imprezy okolicznościowe i konferencje. Jest tam naprawdę pięknie, sala jest przestronna i elegancka :)
Awatar użytkownika
Lidia33
Posty: 78
Rejestracja: 10 mar 2019, 15:22

Re: Jakie sale z woj. mazowieckiego polecacie na wesele?

Post autor: Lidia33 »

Pięknych sal u nas nie brakuje. Jednakże powinniśmy zwracać uwagę także na takie oferty http://silvernight.pl/zespol-na-wesele-malopolska zespół na wesele kraków. W końcu poza dobrym jedzeniem, to właśnie oprawa muzyczna jest kluczową kwestią w trakcie przyjęcia. Od niej zależy jak będą bawili się nasi goście.
Awatar użytkownika
Alinka00
Posty: 112
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:33

Re: Jakie sale z woj. mazowieckiego polecacie na wesele?

Post autor: Alinka00 »

Ze swojej strony mogę polecić dom weselny w okolicach Nowego Sącza. Jest to naprawdę fajna i przestronna sala weselna, gdzie można urządzić wesele nawet na 200 osób. Do tego sala zapewnia również miejsca noclegowe, dzięki czemu goście po całonocnej zabawie mają gdzie odpocząć i się przespać. Sama sala wygląda bardzo urokliwie, więc na pewno zdjęcia z wesela będa udane.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ