Obrączki ślubne - gdzie kupić?

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Dargomira

Obrączki ślubne - gdzie kupić?

Post autor: Dargomira »

Hej, jakie polecacie salony jubilerskie z dużym wyborem obrączek ślubnych? Zależy mi na czymś naprawdę dobrej jakości :)
Awatar użytkownika
Przemysława82

Re: Obrączki ślubne - gdzie kupić?

Post autor: Przemysława82 »

Może jubiler Lisiewski? Tutaj znajdziesz stronę do sklepu online sklepjubilerski.com. Mają bardzo konkurencyjne ceny, często trafisz u nich na rabaty sezonowe. Jeśli chodzi o biżuterię, to ja kupowałam u nich kilka pierścionków i nigdy się nie zawiodłam :)
Awatar użytkownika
joasiasmyk

Post autor: joasiasmyk »

Jesli szukacie sprawdzonego fotografa ślubnego, to polecam Wam michalgebal.pl. jest najlepszy!
Awatar użytkownika
Zdzisiek78

Post autor: Zdzisiek78 »

Świetne obrączki ślubne i to w rozsądnej cenie, możecie znaleźć na https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne. Na swój ślub zamówiłem obrączki właśnie od Karkosika i jestem z nich naprawdę bardzo zadowolony, moja małżonka również.
Awatar użytkownika
Lolita

Post autor: Lolita »

Serdecznie polecam Ci zajrzeć do tego sklepu jubilerskiego https://diamondsky.pl/bizuteria/obraczki-slubne/. Dysponują dziesiątkami modeli obrączek: tradycyjnymi, a także fantazyjnie zdobionymi kamieniami szlachetnymi takimi jak szafiry, diamenty, rubiny czy szmaragdy. Jest z czego wybierać ;)

faktoring wbk
Awatar użytkownika
Bararr

Post autor: Bararr »

A mogłybyście polecić jakiś sklep stacjonarny z okolic Katowic? Wolałabym te obrączki wcześniej zobaczyć i zmierzyć.
ODPOWIEDZ