Organizacja eventu

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
greska21

Re: Organizacja eventu

Post autor: greska21 »

Ja zawsze takie imprezy to miło wspominam. Nasza ostatnia to w ośrodku Wiktorowo była organizowana. Miejscówka rewelacja słuchajcie. Noc praktycznie była nieprzespana, ale to dlatego że tak super się bawiliśmy. Ekipę mam w pracy bardzo zgraną, a takie imprezy to jedyna okazja żeby w pełnym składzie się pobawić i poimprezować.
Awatar użytkownika
trenerka

Post autor: trenerka »

No wlasnie ciezko jest cos wybrac tyle tego.
Awatar użytkownika
martusia

Post autor: martusia »

Najgorzej jest oszczedzac.
Awatar użytkownika
Lilia

Post autor: Lilia »

Przygotowania do slubu jakby nie patrzec moga przyspozyc paru klopotow. Do zalatwienia jest naprawde duzo spraw wiec powinnismy wydrukowac sobie jakas liste, odznaczajac po kolei uregulowane kwestie. Najczesciej to ludzie sami nie wiedza czego chca, w sensie stylu w jakim ma sie odbywac cala uroczystosc oraz kwestii finansowych. Jesli chcemy oszczedzic troche pieniedzy to zorganizowanie wesela w restauracji moze byc troche tansze. Natomiast nie bedzie tam miejsca na jakies dodatkowe atrakcje w stylu barmana czy fotobudki. Po pierwsze to trzeba zrobic rekonesans tego co jest dostepne w naszej okolicy. Najszbysza metoda bedzie zajrzenie na wyszukiwarke ofert w stylu - https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/ Pod uwage nalezy wziasc nie tylko standard danej sali ale takze jej lokalizacje. Zazwyczaj na wesele zjezdzaja sie ludzie z calego kraju, dobrze jakby nie mieli problemu z trafieniem na miejsce. Panna mloda powinna takze zadbac o odpowiednie udekorowanie sali. Czesto mozemy nie znalezc informacji na ten temat, a sama sala ma tylko podstawowe wyposazenie. W porze letnie nie mozemy narzekac na ilosc kwiatow potrzebnych do takiego wystroju, jedynie nasza wyobraznia moze byc ograniczniem :)
Awatar użytkownika
Zdzisiek78

Post autor: Zdzisiek78 »

Zastanawiam się nad organizacją wesela. Zależy mi na tym,aby wesele było bajkowe z ładnym krajobrazem. Koleżanka miałą wesele w tym miejscu http://lesnydwor.pl/
i bardzo mi sie spodobalo. Dookola są jeziora i piękny krajobraz kaszub,co sądzicie?

castorama rumia
PatrycjaKęta

Post autor: PatrycjaKęta »

martusia pisze: ↑25 cze 2019, 14:10 Najgorzej jest oszczedzac.
Witam dziewczynki,
Bardzo polecam wszystkim agencję weddingową
widzę

Post autor: widzę »

Jak widzę, wiele porad już dostaliście, ale myślę, że ja również mam dla Was coś ciekawego. Od mojej znajomej wiem, że ta wypożyczalnia gastronomiczna ma bardzo dobre wyniki, jeśli chodzi o zorganizowanie sprzętu i zastawy stołowej. Każdy z was może do nich napisać, na pewno będą mieli wolne terminy na ten rok.
ODPOWIEDZ