Prezent dla siostry - ślub!

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Dominiczka

Prezent dla siostry - ślub!

Post autor: Dominiczka »

Hej ;)
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór ciekawych prezentów na ślub bliskiej osoby? Jeśli tak, to będę wdzięczna za podpowiedzi z Waszej strony!

konopie olej
Awatar użytkownika
MilenaD43

Re: Prezent dla siostry - ślub!

Post autor: MilenaD43 »

Tutaj myślę, że propozycja co do oferty SmaczaJama.pl jest jak najbardziej słuszna. Bardzo ciekawy sklep, gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań prezentu dla naszych bliskich na zbliżające się okresy ślubne :)
Awatar użytkownika
Erella

Post autor: Erella »

Jak najbardziej mogę się zgodzić, że propozycje jak Smacza Jama to strzał w dziesiątkę szukając dobrego i uniwersalnego prezentu który będzie pasował zarówno dla pana, jak i panny młodej. Ceny przystępne i wyłącznie propozycje najlepszych marek, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
agatalup

Post autor: agatalup »

Teraz to się raczej koperty daje no i w zależności jaki masz tam budżet myślę że siostra zrozumie i się nie obrazi jak dasz mniej albo złóż się z rodzicami, ja tak zrobiłam
Awatar użytkownika
ImmaK

Post autor: ImmaK »

Śmiało mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedników i także uważam, że warto pójść w kierunku Smacza Jama którzy stawiają na dobre ceny, uczciwe podejście do klienta i jednocześnie brak problemów ze strony obsługi klienta. Wszystko zgodnie z potrzebami, no i para młoda była zachwycona :)
Awatar użytkownika
carollalina
Kontakt:

Post autor: carollalina »

Również zgadzam się z poprzedniczkami :)
sukienki ślubne - sukienki letnie - sukienki bandażowe - komplety damskie - www.smlfashion.pl
Olga12

Post autor: Olga12 »

Ja jednak postawiłabym na pieniądze, no chyba że ma się pewność co para młoda potrzebuje i że na pewno się ten prezent nie zdubluje. Banknoty to chyba pewniak, młodzi kupią sobie co będą chcieli. W drukarni https://www.sea.net.pl/kartki-okoliczno ... zenia.html. mają kartki okolicznościowe, zaproszenia i inne rzeczy, więc można kupić kartkę i dać tyle ile się ma i uważa za słuszne.
ODPOWIEDZ