Sala weselna - Dom Kresowy

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Domasława
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2020, 12:06

Sala weselna - Dom Kresowy

Post autor: Domasława »

Cześć! Co sądzicie o restauracji domkresowyprzewiez.pl? [color= rgb(0, 0, 0);]Mieliście okazję bawić się tam na jakimś przyjęciu? Nadaje się na zorganizowanie tam wesela? Kusi mnie przede wszystkim piękna okolica[/color] :)
Awatar użytkownika
Luiza_99
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 12:39

Re: Sala weselna - Dom Kresowy

Post autor: Luiza_99 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Okolica jest magiczna, to fakt. Bawiłam się tam na weselu siostry i muszę przyznać, że lepszej sali weselnej nie można wybrać. Organizacja nie budzi zastrzeżeń, dekoracje są fantastyczne, jedzenie przepyszne. Mogłabym się tak rozpływać na samo wspomnienie tej zabawy[/color] :)
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Sala weselna - Dom Kresowy

Post autor: Hanka »

A o jakie akcesoria weselne warto się postarać organizując takie przyjęcie? Co koniecznie powinno się znaleźć na takiej sali weselnej? Macie z tym jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Re: Sala weselna - Dom Kresowy

Post autor: mama_kama »

W Gdańsku dość polecane miejsce na organizacje wesela jest https://zacisze.gda.pl/. Mają możliwość organizacji w plenerze (duży ogród). Co obecnie świetnie się sprawdza. Gdybym miała teraz organizować weselę to na pewno na takie rozwiązanie bym się zdecydowała.
ODPOWIEDZ