Ślubne paznokcie

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Witroaś

Ślubne paznokcie

Post autor: Witroaś »

Powiem szczerze, że pomimo tego, że moje wesele mam już zaplanowane właściwie od a do z. ale zupełnie nie mam pomysłu na paznokcie ślubne. Podrzućcie jakieś pomysły?
BeataŻ1985

Re: Ślubne paznokcie

Post autor: BeataŻ1985 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego studia urody ManiQ https://maniq.pl/oferta/stylizacja-paznokci we Wrocławiu. Studio oferuje zabiegi na dłonie i paznokcie, stylizację paznokci metodą tytanową jak i manicure hybrydowy. Ja robiłam u nich paznokcie na ślub i miałam najpiękniejszy manicure jaki miałam w życiu.
Gabryśka

Re: Ślubne paznokcie

Post autor: Gabryśka »

A może trochę odważniej i paznokcie z brokatem https://cuccio.pl/pl/n/62 ? Ja miałam takie, delikatnie mieniły się w promieniach słońca. Wyglądało to zjawiskowo :) Uzupełniało idealnie delikatną biżuterię jaką miałam. A Wy co myślicie o takim rozwiązaniu?
kobitka ę

Re: Ślubne paznokcie

Post autor: kobitka ę »

Witroaś pisze: ↑24 sty 2021, 5:17 Powiem szczerze, że pomimo tego, że moje wesele mam już zaplanowane właściwie od a do z. ale zupełnie nie mam pomysłu na paznokcie ślubne. Podrzućcie jakieś pomysły?
To ja miałam na odwrót. Nic prawie nie zaplanowane było, ale wiedziałam jaką chcę suknię, fryzurę i paznokcie. ;D No ale najlepiej pójść w coś łagodnego. W sklepie https://nails.pl/ ogólnie mają fajne lakiery. :D
KlaudiaKaraś

Re: Ślubne paznokcie

Post autor: KlaudiaKaraś »

Ślub to jedna z najważniejszych okazji w naszym życiu, dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie się z każdej strony. Prawdę mówiąc to nie tylko na weselu ale nawet podczas codziennych sytuacji, inni ludzie zwracają uwagę na nasze paznokcie. Można powiedzieć, że są one naszą wizytówką. Dbanie o same paznokcie powinno należeć do naszych codziennych rytuałów tak by każdy manicure pasował do nich idealnie. Jeśli chodzi o najnowsze trendy to wiele ciekawych propozycji znajdziecie w tym poradniku - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/paznokcie-slubne/ Na rynku nie brakuje produktów dlatego wybór nie będzie taki prosty :)
kłopotek

Re: Ślubne paznokcie

Post autor: kłopotek »

Ja robię hybrydę w warszawskim salonie https://pieknepaznokcie.com/ . 100% profeska i zawsze jestem zadowolona. Dziewczyny wykonywała mi też manicure ślubny - bardzo delikatny french ale był dopracowany co do milimetra. Każdej Pani polecam ten salon w Warszawie <3
ŻanetkaŻ

Re: Ślubne paznokcie

Post autor: ŻanetkaŻ »

W lato mieliśmy bardzo dużo wesel i musiałam zrobić sobie ekstra paznokcie, które przetrwają te właśnie trzy wesela tydzień po tygodniu. Wiem gdzie iść na paznokcie, które będą się trzymały i nawet odrost będzie mało widoczny . Studio Urody ManiQ https://maniq.pl/oferta/inne-uslugi we Wrocławiu oferuję nie tylko piękny i trwały manicure ale również inne usługi z zakresu pielęgnacji dłoni np: kąpiel parafinowa i ja taki zabieg uwielbiam.
eri493

Re: Ślubne paznokcie

Post autor: eri493 »

kłopotek pisze: ↑03 paź 2021, 13:17 Ja robię hybrydę w warszawskim salonie https://pieknepaznokcie.com/ . 100% profeska i zawsze jestem zadowolona. Dziewczyny wykonywała mi też manicure ślubny - bardzo delikatny french ale był dopracowany co do milimetra. Każdej Pani polecam ten salon w Warszawie <3
Zanim zdecydowałam się na ślubny manicure, to postanowiłam zadbać o moje paznokcie, aby manicure wyglądał na nich dobrze. Na moje połamane paznokcie jedynym słusznym wyborem była odżywka Eveline SOS, która dała naprawdę świetne efekty, więc zdecydowanie Wam polecam!

Obrazek
ODPOWIEDZ