suknieluisa.pl opinie

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Małgoś

suknieluisa.pl opinie

Post autor: Małgoś »

Nadszedł czas na poszukiwania mojej sukni ślubnej. Mam w głowie taki wymarzony model, przeglądając internet trafiłam na stronę salonu sukien ślubnych Luisa - suknieluisa.pl. Któraś z Was kupowała u nich swoją suknię? Wpadła mi w oko jedna i planuję się umówić na przymiarkę. Jesteście zadowolone? Dajcie znać, bo szukam opinii na temat tego salonu :)
Iśka

Re: suknieluisa.pl opinie

Post autor: Iśka »

O rany, mają naprawdę piękne suknie ślubne. Ja powiem szczerze, że trafiłam do nich, kiedy szukała, sukni na poprawiny, ale znalazłam dokładnie taką, o jakiej marzyłam i okazało się, że właśnie w niej brałam ślub. Na miejscu możesz na pewno liczyć na profesjonalne doradztwo, ceny sukien też moim zdaniem są naprawdę przystępne. Polecam zajrzeć :)
łaja

Re: suknieluisa.pl opinie

Post autor: łaja »

Pamiętajmy, że Pan młody ma również wyglądać olśniewająco! Chociaż będzie to możliwe, jeśli garnitur ślubny będzie odpowiednio skrojony, wręcz uszyty na miarę. Warto tego pilnować, bo to wasz wyjątkowy dzień, w którym zdecydowanie trzeba postawić na wygląd ale też na wygodę.
Kaśka

Re: suknieluisa.pl opinie

Post autor: Kaśka »

Do mojego wesela jeszcze sporo czasu, bo wstępnie - wspólnie z narzeczonym planujemy najwcześniej, na 2024, no ale zobaczymy jak to wyjdzie, liczę, że pandemia do tego czasu się skończy :) Ale mniej więcej mam już wizję swojej wymarzonej sukni w głowie. Zerknęłam na stronę tego salony sukien i faktycznie, suknie są przepiękne. Moją uwagę zwróciła szczególnie jedna suknia ślubna z rękawami.
Aśkon

Re: suknieluisa.pl opinie

Post autor: Aśkon »

No tak, to, że mają piękne i naprawdę oryginale suknie ślubne to jedno, bo chyba każda z nas, która kiedyś zajrzała na ich stronę czy do salonu o tym wie. Ale warto też dodać to, że w salonie Sukni Luisa można załatwić również poprawki krawieckie. Naprawdę jest to salon, który warto odwiedzić, jeśli szuka się sukni.
Łada

Re: suknieluisa.pl opinie

Post autor: Łada »

Kupiłam w salonie sukien Luisa moją wymarzoną, przepiękną suknię ślubną. Byłam nią zachwycona, pięknie skrojona, uszyta, wygodna. Ale super sprawą jest też to, że w ich ofercie jest też pralnia sukien ślubnych, więc po weselu można oddać suknię do odświeżenia. Wygląda jak nowa.
Bażna

Re: suknieluisa.pl opinie

Post autor: Bażna »

Polecam Wam ten salon sukien ślubnych, jak najbardziej. Mają nie tylko przepiękne suknie ślubne i dodatki typu welony, ale też służą naprawdę profesjonalną radą. Na miejscu można również skorzystać z poprawek krawieckich i jak już wyżej zostało wspomniane, później oferują pranie sukni.
ODPOWIEDZ