Wymian walut

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Dita
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:07

Re: Wymian walut

Post autor: Dita »

Ja wymieniam waluty online ale standardowe i zwykle korzystam do tego z https://www.pluskantor.pl/ - zdecydowanie najlepszy kantor online.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Wymian walut

Post autor: Hanka »

Ja osobiście uważam, że bardzo wygodnie jest korzystać z kantorów on-line ;) Na stronie https://www.ppportal.pl/zakup-i-sprzeda ... to-proste/ czytałam nawet na ten temat bardzo interesujący artykuł, który mówi o tym, dlaczego właśnie wymiana walut on-line jest taka korzystna. Jeśli interesuje Was ten temat, to polecam zajrzeć i sobie przeczytać :)
Awatar użytkownika
Annna787
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 14:59

Re: Wymian walut

Post autor: Annna787 »

Ja od siebie mogę polecić http://kantor.kolobrzeg.pl . Z pewnością w Kołobrzegu nie znajdziecie nic lepszego. To Wam mogę zagwarantować.
Kiedy mag ma już dosyć szukania tłuczonego szkła w jedzeniu, ma już dosyć życia
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Wymian walut

Post autor: mczay »

Jeśli zależy Ci na naprawdę korzystnym kursie wymiany, proponowałabym Ci skorzystać z pluskantor.pl. Miej jednak na uwadze, że kantor umożliwia wymianę walut tradycyjnych, a nie cyfrowych.
Awatar użytkownika
magdawa
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2019, 12:42

Re: Wymian walut

Post autor: magdawa »

Sprawdźcie sobie też Kantor.pl - mają bardzo korzystne kursy, a sama platforma jest naprawdę prosta w obsłudze. Nie wiem, jak Wy, ale ja już wcale nie korzystam z kantorów stacjonarnych, te internetowe są nieporównywalnie wygodniejsze :) Sama wymiana walut przebiega ekspresowo, a czasem i kursy są po prostu korzystniejsze.
Awatar użytkownika
fleet39
Posty: 57
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:56

Re: Wymian walut

Post autor: fleet39 »

Dla mnie wymiana walut jest dziecinnie prosta. Sprawdzam aktualny kurs tutaj https://comparic.pl/kurs-jena-notowania ... -comparic/ i potem szukam najlepszej i najbardziej atrakcyjnej oferty kantora. I to wszystko - możecie się cieszyć najbardziej korzystną dla Was wymianą walut.
Historii się nie wybiera. Ale mogła być inna.
Awatar użytkownika
link9
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2019, 12:39

Re: Wymian walut

Post autor: link9 »

Na pewno jest to także ważne, by dość szybko wymieniać pieniądze i dlatego sprawdzają się kantory internetowe. Zapewniają one korzystne kursy walut i wiem, że Waluteo też jest jednym z lepszych kantorów. Tutaj można znaleźć konkurencyjne kursy walut.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Wymian walut

Post autor: lenka77 »

Jeśli chodzi o sprawdzony kantor to u mnie od lat jest to Kantor CENT we Wrocławiu. Tu macie ich stronę https://www.centkantor-opole.pl/ Pełne bezpieczeństwo transakcji, dyskretna obsługa, dobre ceny no i możliwość negocjowania cen - dzięki temu wszystkiemu uważam ich za najlepszy kantor z jakiego korzystałam i dlatego ich się właśnie trzymam.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Wymian walut

Post autor: WolciaK »

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na kantor online, gdzie można zdecydowanie liczyć na bardzo dobrze przygotowaną ofertę i jednocześnie sprawdzone opinie osób, które wcześniej korzystały już z ich usług. Dokładnie chodzi mi tutaj o portal https://jakikantor.pl z którego korzystam i jak do tej pory byłam zadowolona, a moje środki zgodnie z przewalutowaniem szybko lądowały na moim koncie ;)
michaśka

Re: Wymian walut

Post autor: michaśka »

Od siebie mogę polecić rewelacyjny kantor jakim jest https://www.tothemoon.com.pl/ . Jest to sprawdzone miejsce, dosyć często przychodzę tutaj wymieniać krypto. Jak dla mnie tutaj się najbardziej opłaca, jest dosyć sporo możliwości, również proces transakcji jest bardzo szybki
juraśśś

Re: Wymian walut

Post autor: juraśśś »

W kwestii wymiany walut jestem tradycjonalistą i korzystam wyłącznie ze stacjonarnych kantorów, a dokładnie z jednego, którym jest kantor wymiany walut "Alex", mieszczący się w Warszawie przy placu Grzybowskim. Mają bardzo duży wybór walut, opłacalne kursy i bardzo szybką, bezpieczną obsługę. Czego chcieć więcej? Jeśli ktoś jeszcze nie zna tego miejsca to polecam je odwiedzić, a na pewno docenicie zalety kantoru stacjonarnego.
ODPOWIEDZ