Zaproszenia ślubne

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 151
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Zaproszenia ślubne

Post autor: hanki4 »

Witajcie! Piszę ponieważ potrzebuję Waszej porady . Nie mam czasu na chodzenie po firmach poligraficznych i postanowiłam zamówić zaproszenia przez internet. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmami internetowymi. Czy mogłybyście podpowiedzieć gdzie znajdę fajne niebanalne wzory i terminową realizację?
Awatar użytkownika
leonisia
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2018, 15:34

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: leonisia »

Jeśli szukasz zaproszeń online, to zwracaj uwagę na zdjęcia i opisy - jeśli te aspekty wyglądają rzetelnie, to najpewniej możesz śmiało skorzystać z danej oferty. Osobiście polecam Ci zaglądnięcie na www.comfore.pl - sama tam kupowałam i nie żałuję. Zaproszenia zgodne z opisem na stronie, bardzo eleganckie, ładne i świetnie wykonane.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 9:24

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Karolina »

A myślałaś może, aby samej coś zaprojektować? Takie ręcznie robione zaproszenia może zajmują dużo czasu, ale efekt jest niesamowity. Na pewno zaskoczysz swoich gości.
Awatar użytkownika
Krowka_muczka
Posty: 24
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:31

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Krowka_muczka »

popieram, zaproszenia stworzone własnoręcznie są najlepszym rozwiązaniem - ;-)
Awatar użytkownika
Oj tam oj tam
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:01

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Oj tam oj tam »

Może znajdziesz coś ciekawego w katalogu https://cozweselem.pl/ ? To strona z różnymi usługami z branży ślubnej.
Maja11

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Maja11 »

My zamawialiśmy swoje zaproszenia na www.stronawesela.pl
Zaskoczyła nas świetna obsługa klienta i kontakt z biurem obsługi klienta oraz jakość zaproszeń - były naprawdę piękne. Zachwyciły nie tylko mnie ale również całą rodzinę, którą zapraszaliśmy.
Cena też w porównaniu z innymi stronami również niewielka także POLECAM serdecznie :)
Można bez problemu zamówić próbki i samemu się przekonać jaka jakość zaproszeń. Wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojego ukochanego :)
Dagmara

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Dagmara »

Jak wesele to również warto pomyśleć o pamiątce w postaci wypełnionej przez gości po brzegi księdze gości weselnych. O takiej księdze gości przeczytacie tutaj https://zwierciadlo.pl/lifestyle/523814 ... selu.read# Wykonana jest z drewna i posiada stosowny, okolicznościowy grawerunek. Doskonale nadaje się jako atrakcja weselna. Goście będą mogli wpisywać życzenia, ciepłe słowa lub zabawne komentarze. Po upływie lat tak księga gości jest wspaniała pamiątką z tego arcy ważnego dnia i pobudza wspomnienia. Szczerze polecam!!
ODPOWIEDZ