Czyszczenie ekspresu do kawy

Jak szybko i dokładnie posprzątać mieszkanie? Jakich środków używać? A czego unikać? Jak pozbyć się plamy z dywanu lub tłustych smug na szybie?
truś

Czyszczenie ekspresu do kawy

Post autor: truś »

Dziewczyny, przeglądam właśnie stronę palarni kawy UpCafe i widzę, że można kupić u nich środki do czyszczenia ekspresu. Pytanie, w które produkty do konserwacji ekspresu najlepiej kupić?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Czyszczenie ekspresu do kawy

Post autor: Hanka »

A skoro już mowa o ekspresach do kawy, to czy kiedykolwiek wypożyczaliście taki właśnie sprzęt do Waszej firmy? Ja widziałam ostatnio że takie usługi świadczy na przykład firma https://wypozyczalniaekspresow.pl/wynaj ... -dla-firm/. Jak widać wypożyczenie tam takiego sprzętu wcale nie jest drogie, więc wydaje mi się, że w niektórych sytuacjach naprawdę warto z tego skorzystać ;)
Czyścioch

Re: Czyszczenie ekspresu do kawy

Post autor: Czyścioch »

Na początku warto zapoznać się z wpisem https://aniaradzi.pl/porady/odkamienian ... ic-w-domu/ - tutaj krok po kroku opisano proces usuwania kamienia. Wiele zależy od tego, z jakim sprzętem mamy do czynienia. Ja polecam środki w płynie, które są bardzo wygodne w stosowaniu, a dodatkowo bezpieczne i ekologiczne. Wcześniej stosowałam wyłącznie tabletki - skuteczność preparatów w dużej mierze zależy od marki. Lepiej przesadnie nie oszczędzać, bo inaczej proces czyszczenia będzie musiał być przeprowadzany wielokrotnie. Szkoda czasu i pieniędzy.
ODPOWIEDZ