Jak sprzątać, żeby nie zniszczyć paznokci?

Jak szybko i dokładnie posprzątać mieszkanie? Jakich środków używać? A czego unikać? Jak pozbyć się plamy z dywanu lub tłustych smug na szybie?
Awatar użytkownika
Domasława1995
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2020, 19:35

Jak sprzątać, żeby nie zniszczyć paznokci?

Post autor: Domasława1995 »

Powiem szczerze, że już nie mam siły... Nie ma sprzątania podczas którego nie złamałabym sobie paznokci, mimo tego, że staram się uważać, zakładam gumowe rękawiczki itp. Stosuję też odżywkę, ale moje paznokcie strasznie się kruszą i wygląda to strasznie nieestetycznie. Macie na to jakieś swoje sposoby?
qwert1ż

Re: Jak sprzątać, żeby nie zniszczyć paznokci?

Post autor: qwert1ż »

Aby nie zniszczyć paznokci przy sprzątaniu to najlepiej zatrudnić osobę do pomocy! np. firmę sprzątającą bete-clean https://bete-clean.pl/
W tym czasy gdy Pani będzie sprzątała mieszkanie można pójść do kosmetyczki na manicure i pedicure i się odprężyć :)
susanałka

Re: Jak sprzątać, żeby nie zniszczyć paznokci?

Post autor: susanałka »

A myślałaś może o https://irobot.pl/pl/ ? :) Myślę, że na pewno przydatnie Ci do gustu. IRobot wyręczy Cię w podstawowych obowiązkach, jest w pełni zautomatyzowany i inteligentny na tyle, że wystarczy uruchomić odpowiedni program a robot sam odkurzy podłogę, naładuje się oraz opróżni.
Lidka

Re: Jak sprzątać, żeby nie zniszczyć paznokci?

Post autor: Lidka »

susanałka pisze: ↑21 sie 2021, 11:37 A myślałaś może o https://irobot.pl/pl/ ? :) Myślę, że na pewno przydatnie Ci do gustu. IRobot wyręczy Cię w podstawowych obowiązkach, jest w pełni zautomatyzowany i inteligentny na tyle, że wystarczy uruchomić odpowiedni program a robot sam odkurzy podłogę, naładuje się oraz opróżni.
Całkowicie się zgadzam, iRobot to super opcja :) Od kilku miesięcy jest w moim domu i sprawdza się znakomicie :) Wystarczy tylko ustawić plan sprzątania w telefonie :)
ODPOWIEDZ