Strona 1 z 1

Makijaż Permanentny Ust - Kraków

: 07 lut 2020, 23:43
autor: PaulinaaMM32
Witam,
Chciałabym zapytać Was z usług jakiej klinki korzystacie jeśli chodzi o makijaż permanentny ust. Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki i jeśli tak, to czy słyszałyście o Klinice Przemian jeśli tak to byłabym bardzo wdzięczna za porady z Waszej strony!

Re: Makijaż Permanentny Ust - Kraków

: 11 lut 2020, 8:15
autor: Szyszyka
A ja akurat znalazłam fajne miejsce w moich okolicach - w Bielsku. Jeżeli jestescie też z tych okolic to zerknijcie sobie na stronkę https://www.studiolaperla.pl Proponują tu kompleksową pomoc z zakresu medycyny estetycznej, także zajmują się makijażem permanentnym,

Re: Makijaż Permanentny Ust - Kraków

: 21 lut 2020, 15:04
autor: lampeczka
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów makijażu permanentnego, na który zdecydowałam się w Vici Clinic w Krakowie. Wybrałam makijaż ust i brwi. Pan Krzysztof Majerski wykonuje zabiegi bardzo profesjonalnie, a efekty są przede wszystkim naturalne.

Re: Makijaż Permanentny Ust - Kraków

: 03 kwie 2020, 12:33
autor: mira_mira
A jak mieszkacie w Warszawie i szukacie jakiegoś dobrego salonu na miejscu to zdecydowanie polecam " JEST PIĘKNIE" na ulicy Wilczej. Ja u Dominiki robiłam już i usta i brwi - efekt bardzo naturalny a sam zabieg przeprowadzony w mega sympatycznej atmosferze :)

Re: Makijaż Permanentny Ust - Kraków

: 07 kwie 2020, 12:03
autor: oliska
zgadzam sie z koleżanką wyżej. Ja u Dominiki z JEST PIĘKNIE robiłam już i brwi i usta a jak wszystko wróci do normy na pewno zrobie sobie jeszcze kreski na powiekach ( na eyeliner patrzec juz nie moge ;/ ) Fajna dziewczyna, mega profesjonalne wykonanie, dogodne terminy.