Apteki

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Apteki

Post autor: tormund91 »

Cześć 😊

Co sądzicie o aptekach internetowych? Moim zdaniem nie ma co rezygnować z takich punktów online. One są równie sprawdzone i dobre, co stacjonarne, a także często mają to, czego w lokalnych brakuje. Jeśli nie mamy recepty, warto zamówić leki właśnie tam. Moją osobistą faworytką jest apteka : https://www.apteka-leki.pl/ , bo mogę w niej znaleźć wszystko i wcale nie przepłacić za tak duży asortyment.
Awatar użytkownika
Radzka87
Posty: 30
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:42

Re: Apteki

Post autor: Radzka87 »

apteka online to dużo lepsze rozwiązanie niż kupowanie w tradycyjnych aptekach ;) znacznie szerszy wybór asortymentu, a przede wszystkim dużo lepsze ceny :)
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Apteki

Post autor: Juleczka »

Trudno się z tym nie zgodzić. Rzeczywiście czasem więcej można znaleźć przez internet. Według mnie warto mieć takie preparaty jak octenisept bo on radzi sobie z większością zakażeń czy ran. Pozwala na odpowiednią pielegnację ran ,nawet tych pooperacyjnych. W razie czego to warto poczytać o tym jak stosować octenisept na rany - według mnie to taki niezbędnik w każdej domowej apteczce.
ODPOWIEDZ