Strona 1 z 1

Apteka internetowa

: 19 mar 2020, 18:17
autor: krysztal
Zauważyłam, że różne są opinie na temat aptek internetowych. Niektórzy obawiają się czy te leki pochodzą z dobrego , sprawdzonego źródła. Ale przecież można sprawdzić zawsze informacje na ich temat. Ciekawą ofertę znalazłam niedawno tu: https://www.apteka-leki.pl/ Poza tym kupując leki przez Internet nikt nas nie pośpiesza bo nie stoimy w kolejce, więc możemy się zastanowić na spokojnie czy coś jest nam potrzebne. A wy co myślicie o aptekach internetowych?

Re: Apteka internetowa

: 26 maja 2020, 8:58
autor: Radzka87
mogę śmiało polecić niemiecką aptekę internetową: https://www.apo-discounter.pl/ mają bardzo duży wybór leków, suplementów, dermokosmetyków czy homeopatii :)

Re: Apteka internetowa

: 26 maja 2020, 10:20
autor: wojo
Ja bardzo często kupuję różne leki na receptę. Dlatego wybieram apteki sieci DOZ. Tam zamawiam przez internet i odbieram stacjonarnie. Od zeszłego roku już realizuję u nich e-recepty i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona bo nie muszę fizycznie pojawiać się w przychodni celem odbioru tradycyjnej recepty.

Re: Apteka internetowa

: 31 maja 2020, 15:42
autor: Feri
Teraz to już wszędzie taką e-receptę można zrealizować, ale faktycznie, ja też realizuję w DOZ, bo oni wprowadzili taką możliwość jako pierwsi.