Strona 1 z 1

Jedyne Zdrowie - polecacie?

: 02 maja 2020, 23:14
autor: Gracja
Cześć! Kto z was miał okazję korzystać z pomocy lekarzy z przychodni Jedyne Zdrowie? Moglibyście podzielić się opinią? Będę wdzięczna. Szukam rehabilitacji w Krakowie i wpadłam na ich stronę https://www.jedynezdrowie.pl/medycyna-n ... bilitacja/.

Re: Jedyne Zdrowie - polecacie?

: 17 maja 2020, 11:39
autor: Róża1997
Jakiego konkretnie specjalisty potrzebujesz? Przyjmują tam ortopedzi, fizjoterapeuci, kręgarze i lekarze od medycyny naturalnej, więc tak naprawdę masz kompleksową obsługę w jednym miejscu. Co tu dużo mówić, ja polecam, bo pomogli mi uporać się z uciążliwym bólem pleców. Są życzliwi i zależy im na postępach w terapii :)

Re: Jedyne Zdrowie - polecacie?

: 26 maja 2020, 14:57
autor: energia
Każdy z nas powinien odpowiednio dbać o swoje zdrowie? Jak? W sumie metod jest bardzo dużo... Sporo można dowiedzieć się w różnych poradnikach, ja przykładowo znalazłam taki https://www.zdrowykregoslup.pl . Można tam znaleźć wiele interesujących wskazówek jak zadbać odpowiednio o swój kręgosłup. Warto tam zajrzeć.

Re: Jedyne Zdrowie - polecacie?

: 21 cze 2020, 23:47
autor: Juleczka
utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej w starszym wieku jest szczegolnie trudne dlatego seniorow powinnismy otaczac profesjonalna opieką. Wielu rzeczy juz nie sa oni w stanie samodzielnioe wykonac - na szczescie sa takie miejsca jak domy seniora. Moja babcia obecnie przebywa na opiece dziennej w tym domu Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu gdzie bardzo odżyła - atmosfera jest tak niezwykle rodzinna.