Strona 1 z 1

Dobry psychiatra

: 08 mar 2021, 22:02
autor: henrieta1972
Hej dziewczyny. Zdecydowałam się umówić do psychiatry, bo mam wrażenie, że to jedyne rozsądne rozwiązanie. W każdym razie na oku mam Poradnię Salomon w Łodzi. Czy możecie mi coś więcej o niej powiedzieć?

Re: Dobry psychiatra

: 19 mar 2021, 15:49
autor: ulryka1995
To fantastyczna poradnia z jeszcze lepszymi specjalistami. Prowadzą też grupy terapeutyczne i właśnie ja do jednej z nich należę. Nie potrafię opisać słowami, jak wiele dobrego przyniosły mi te spotkania. Polecam z całego serca.

Re: Dobry psychiatra

: 24 kwie 2021, 9:18
autor: Sławek
Oczywiście, że tak. Przecież wybór dobrego psychiatry może być dla Was kluczowy. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i przekonali się, w jaki sposób moglibyście uzyskać odpowiednią pomoc psychologiczną w takich miejscach. To ważna rzecz, bo chodzi w końcu o Wasze życie. Miejcie to cały czas na uwadze.

Re: Dobry psychiatra

: 12 maja 2021, 7:44
autor: baina
Teraz wcale nie jest tak latwo znalezc dobrego psychiatre, ja chodzilam tutaj https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/psychiatra/ wizyta u psychiatry moim zdaniem to tak samo jak wizyta u kazdego innego specjalisty, ludzie czesto sie wstydza lub obawiaja, a nie ma naprawde czego. Lepiej zglosic sie po pomoc kiedy jest na to czas :)

Re: Dobry psychiatra

: 22 paź 2021, 17:06
autor: łókasz
W przypadku korekty płci zgłosiłxm się do https://www.poradnia-psyche.pl/uslugi/korekta-plci . Oni wytłumaczyli, że chęć moich zmian odnośnie płci jest całkowitą normą a ja nie mam powodów do wstydu czy obaw. Wspólnymi siłami rozpoczynamy walkę o przyszłość i zmianę na lepsze. Bez takiej pomocy byłoby to niemożliwe.