Błotnik do roweru Simpla

Ćwiczysz? Opowiedz o tym. Napisz jak i gdzie najlepiej praktykować yogę, gdzie zapisać się na kurs tańca lub którą szkołę skoków na trampolinach wybrać.
Awatar użytkownika
Hiacynta-71
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 2:24

Błotnik do roweru Simpla

Post autor: Hiacynta-71 »

Czy są tu jakieś fanki rowerowych wycieczek? Zależy mi na poznaniu waszych opinii na temat błotników Simpla. Planuję doposażyć swój rower, a chcę zainwestować w produkt, którego jakość będzie porządna.
Awatar użytkownika
Klaudyna1971
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 22:48

Re: Błotnik do roweru Simpla

Post autor: Klaudyna1971 »

Ja mogę serdecznie polecić błotniki rowerowe Simpla. Jeżdżę z nimi zarówno w sezonie wiosennym, jak i zimowym i zawsze świetnie spełniają swoją funkcję. Poza tym są łatwe w czyszczeniu i montażu, a do tego dobrze wyprofilowane. Porządny produkt.
Ukril

Re: Błotnik do roweru Simpla

Post autor: Ukril »

Zastanawiam się, czy warto instalować błotniki w swoim rowerze https://goodsport.pl/akcesoria-rowerowe ... /blotniki/? Czy są one konieczne i jakie korzyści niosą ze sobą podczas jazdy? Jakie są wasze doświadczenia z różnymi rodzajami błotników rowerowych? Czy istnieją modele błotników, które sprawdzają się w różnych warunkach? Czy błotniki są łatwe do zainstalowania i jakie narzędzia są potrzebne do montażu? Czy montaż błotników wpływa na wagę roweru i jego aerodynamikę? Z góry dziękuję za wasze sugestie i rady!
polak

Re: Błotnik do roweru Simpla

Post autor: polak »

Ja to jednak jestem mocno związana z odpowiednimi prezentami, lubię je robić. Dlatego ja na razie mam na oku coś takiego jak rower dziecięcy 16 cali , bo to jednak mi odpowiada. No i warto sobie to sprawdzić.
ODPOWIEDZ